Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Haber ve Uyarılar: Yüksek Profilli Yatırımcıların Odağında Bulunan 6 Kripto Para, Bitcoin, Ripple….

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Haber ve Uyarılar: Yüksek Profilli Yatırımcıların Odağında Bulunan 6 Kripto Para, Bitcoin, Ripple….
Kripto Para Haber ve Uyarılar: Yüksek Profilli Yatırımcıların Odağında Bulunan 6 Kripto Para, Bitcoin, Ripple….

© Reuters.  © Reuters.

Yüksek profilli yatırımcıların odağında bulunan 6 kripto para, Bitcoin, Ripple, Stellar, Cardano, Tron ve Dogecoin dikkat çekiyor. Etkili yatırımcıların desteklediği Bitcoin’den yeni gelişmelerin olduğu Cardano’ya kadar kripto dünyasındaki son haberlerin bazılarına bakalım.

Yüksek Profilli Yatırımcıların Odağında Bulunan 6 Kripto Para, Bitcoin, Ripple, Stellar, Cardano, Tron, DogecoinBitcoinTeknoloji haberleri sitesi The Information’ın yeni bir haberine göre, MIT, Stanford, Yale, Dartmouth, Harvard ve North Carolina Üniversitesi vakıfları en az bir Bitcoin fonuna yatırım yaptılar.

Yale, geçtiğimiz günlerde Andreessen Horowitz’in yeni kripto fonuna yatırım yaptığını duyurdu.

Büyük üniversiteler de kripto ve blockchain ile ilgili çeşitli kurslar veriyor. Coinbase’in bir raporu, ilk 50 üniversitenin %42’sinde, yeni çıkan bu teknoloji ile ilgili en az bir dersin olduğunu gösteriyor.

Ripple and StellarRipple ve Stellar, Las Vegas’taki Money20/20 konferansına katılıyor.

Ripple kurucu ortaklarından Chris Larsen, baş teknoloji sorumlusu David Schwartz, iş ve kurumsal gelişimden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Kahire Van Dyke ve üründen sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Asheesh Birla, etkinlikte konuşacaklar.

Bu arada, Stellar’ın kurucu ortağı Jed McCaleb, Interstellar ile ilgili bir paneli yönetecek. Interstelllar, Stellar ağı üzerinde firmaların altyapı oluşturmasına yardımcı olma amacıyla oluşturulan platformun yeni bir girişimi.

Etkinlik Pazar sabahı başlıyor ve Çarşamba akşamına kadar sürecek.

TronTRON, Binance’ın yeni kurulan yardım bölümü olan Blockchain Charity Foundation’a 3 milyon dolarlık bağış için söz verdi.

Vakıf, blokzincirde kaydedilen izlenebilir ve çeşitli kripto para birimleri ile gerçekleştirilebilen esnek bağışların yapılmasını sağlayan tamamen şeffaf bir bağış platformudur.

CardanoCardano’nun Icarus projesi, yeni bir üçüncü taraf güvenlik denetiminden geçti. Kudelski Güvenlik’ten alınan rapor, Icarus cüzdanının sorunsuz ve kullanım için hazır olduğu sonucuna varıyor.

DogecoinDogecoin, popüler bir kripto tabanlı kredi platformuna eklendi.

Kripto destekli kredilerde 50 milyon dolardan fazla para veren SALT Lending, Doge’nin ABD doları olarak kredi sağlamak için dijital varlıklarını kullanmak isteyen müşteriler için en son teminat seçeneği olduğunu söylüyor. Müşteriler artık sahip oldukları Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Dogecoin’i teminat göstererek ABD doları olarak borç alabilirler.

Diğer haberler için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Haber ve Uyarılar: Yüksek Profilli Yatırımcıların Odağında Bulunan 6 Kripto Para, Bitcoin, Ripple…. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

HitBTC ve Bitcoin Private geliştiricileri arasındaki anlaşmazlık BTCP’ye baskı yapıyor İngiltere Merkez Bankası: Libra Finansal Sorunlara Çözüm Olabilir JPMorgan’ın Kullanacağı Kripto Para Modeli, Başka Banka Tarafından ‘Zaten’ Kullanılmakta! DX.Exchange Kripto Para Platformu Aslında ‘Sahte’ Mi? Platformun Şüpheli Bir Firma İle Bağı Tespit Edildi! Yarılanma Sonrası Litecoin Fiyatı Ne Olur? Sıcak Gelişme: LedgerX, fiziksel Bitcoin vadeli işlemleri için henüz onay alamamış

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır