Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Cüzdan Girişimi Cobo, 13 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Cüzdan Girişimi Cobo, 13 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı
Kripto Para Cüzdan Girişimi Cobo, 13 Milyon Dolarlık Yatırım AldıÇin merkezli kripto para cüzdan girişimi Cobo, Birinci Tur yatırım programı kapsamında yaklaşık 13 milyon dolarlık bir yatırım aldıklarını açıkladı. Artık uluslar arası piyasaya girmek için gün sayan platformun bu turda en çok yatırım aldığı firmalar ise yine Çin merkezi olan DHVC ve Wu Capital firmaları oldu.

Cobo, bu aldığı yatırımlarla, toplam fonladığı miktarı da 20 milyon dolara çıkarmayı başarırken, şirketin bundan sonraki dönemde başta Amerika ve Uzak Doğu pazarına girmeyi düşündüğü belirtiliyor. Öyle ki, Cobo’nun ana iki hedef ülkesinin Vietnam ve Endonezya olduğu kaydedildi.

Kripto para topluluğu arasında Discus Fish takma adıyla bilinen Shixing Mao’nun CEO’luğunu yaptığı platformun CTO’su ise Facebook (NASDAQ:FB) ve Google (NASDAQ:GOOGL) gibi şirketlerde de çalışmış olan Changhao Jiang.

Kripto para cüzdan sektörüne yeni bir bakış açısı getirmek ve sektördeki kaliteyi arttırmak isteyen firmanın bu yatırımı efektif bir şekilde kullanması durumunda, otoriteler yeni ve güzel bir markanın geleceğini belirtiyor. Bu durum da, alternatifleri arttırması açısından elbette ki son derece olumlu bir haber.

Borsaların yaşadığı hack sıkıntıları ve güvenlik açıkları sebebiyle her gün biraz daha fazla trader, offline depolama sistemleri olan cüzdanlara yöneliyor. Bu noktada artan talebi karşılamak için de, kaliteli ürünlerin piyasaya sürülmesi şart. Bakalım, bu aldığı yatırımın ardından Cobo şirketi bu noktada müşterilerine gerçek bir alternatif olmayı başarabilecek mi?

Kripto Para Cüzdan Girişimi Cobo, 13 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Cüzdan Girişimi Cobo, 13 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Craig Wright’ın Satoshi hamlesi yine bir düzmeceden mi ibaret? Bitcoin Aralık Ayında S&P 500 Endeksi’ni Gölgede Bıraktı Kuzey Kore Banka ve Kripto Para Borsalarından 2 Milyar Dolar Çalmakla Suçlanıyor Bitcoin balinaları henüz sakin: Balinalar 42.616 BTC’yi test amacıyla taşıyor İsviçre’deki Bu ICO’nun Usulsüz Olduğuna Karar Verildi Bitcoin 5 Bin 300, Ethereum 200 Dolar Seviyesini Zorluyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır