Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Borsası YoBit, Rastgele Koinlere Pump Yapacağını Duyurdu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Borsası YoBit, Rastgele Koinlere Pump Yapacağını Duyurdu
Kripto Para Borsası YoBit, Rastgele Koinlere Pump Yapacağını DuyurduKripto para borsası YoBit, 10 Ekim tarihinde kendi hesabından yayınladığı tweeti ile, rastgele kripto para birimleri için pump yapmaya başlayacağını vurguladı. Pump ve Dump taktiği bir varlığın değerini sahte ve yanıltıcı bilgiler veya bir anda yüklü satın alma işlemi yapılarak arttırma, sonra ise yüksek fiyattan yine aynı oranda satma işlemine verilen isim.

Borsa pump yapacağını bir tweet ile duyurmanın yanı sıra, kendi internet sayfasında da ”YoBit Pump” için bir geri sayım saati de ekledi. Borsa attığı bu tweet ile, gönderi saatine göre 22 saat sonra her bir iki dakikada bir toplamda 10 defaya kadar rastgele bir kripto para biriminden 1 BTC değerinde alım yapacağını belirtti.

YoBit temelde Rusya menşeli bir kripto para borsası olup 2015 yılında hizmet vermeye başladı. Borsada yüzlerce kripto para birimine ve farklı dijital varlıklara erişim ve trading mevcut. Borsa geçtiğimiz senelerde çeşitli şüphe uyandırıcı işlemler ve kullanıcıların para çekme konusundaki zorlukları ile de gündeme gelmişti. YoBit’in günlük trading hacmi CoinMarketCap verilerine göre 28 milyon dolar seviyelerinde.

Kripto para topluluğu ise olaya çabuk tepki verdi ve bazı kullanıcılar YoBit’in Twitter hesabının hacklenip hacklenmediğini sorarken, bazıları ise firmayı dolandırıcılıkla suçladı.

Kripto Para Borsası YoBit, Rastgele Koinlere Pump Yapacağını Duyurdu isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Borsası YoBit, Rastgele Koinlere Pump Yapacağını Duyurdu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin blokları dolu dolu: Tarihin en yüksek noktasında IEO Programlarına KuCoin ve Bittrex Borsaları da Katıldı Block.one En Çok Kullanılan ve En Yüksek Performansa Sahip Blockchain Olduğunu İddia Ediyor SEC’in 2019 Bitcoin ve Kripto Para Gündemi Açıklandı Bakkt’a akın var: Hacimlerde sıra dışı yükseliş Tone Vays: Sıradaki Boğa Piyasası Çok Fazla Bitcoin Harcaması ve Kullanımı Getirecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır