Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Borsası OKEx, 7 Farklı Türev Paritesi Ekledi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Borsası OKEx, 7 Farklı Türev Paritesi Ekledi
Kripto Para Borsası OKEx, 7 Farklı Türev Paritesi Ekledi

2/2


2/2


Kripto para borsalarından OKEx, platformuna yepyeni kripto para türevleri ekledi.

Kripto para sektörünün önde gelen borsalarından olan OKEx, platformdaki türev paritelerinin sayısını arttırdı. OKEx, ilk olarak geçtiğimiz ay 100 katlık kaldıraç oranına dahi izin verilen ve BTC/USD paritesini destekleyen bir türev ürünü oluşturdu.

OKEx tarafından yapılan açıklamalara göre platform kullanıcıları, bu türev ürünü sayesinde Bitcoin’in USD karşısındaki fiyatının zaman içerisinde ne yönde değişeceğine dair tahminde bulunabiliyorlar.

Yeni Türevler

OKEx, geçtiğimiz gün bir duyuru yayınlayarak platformdaki türev paritelerinin sayısını arttırdığını açıkladı.

Platformda artık Bitcoin Cash, Bitcoin SV, EOS, Ethereum Classic, Ethereum, Litecoin ve Ripple (XRP) gibi koinler de desteklenmeye başladı. Şirketin yayınladığı basın duyurusuna göre bu pariteler için en fazla 40 katlık kaldıraç oranı sağlanabiliyor.

Sektörden Diğer Gelişmeler

Kripto para sektöründeki platformlar, yatırımcılara zaman içerisinde daha gelişmiş ve daha kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyorlar.

Bu sektördeki platformların gelişmesi, sektör genelinde bir büyüme yaşanmasına yol açabiliyor. Kimilerine göre Intercontinental Exchange tarafından geliştirilen Bakkt adlı kripto para platformu, tam da bu amaca hizmet edecek.

Bundan birkaç gün önce paylaştığımız haberde Bakkt’ın 182.5 milyon dolar değerinde yatırım topladığını belirttik. Bakkt, aldığı bu yatırımlarla birlikte 2019’a hızlı bir giriş yapmayı hedefliyor.


İlgili haber:
Bakkt Kripto Para Platformuna 182.5 Milyon Dolarlık Yatırım!

Michael Novogratz gibi isimlere göre Bakkt gibi platformların ortaya çıkışı, kripto para piyasasındaki olumsuz atmosferin ortadan kalkmasını sağlayabilir.

Kripto Para Borsası OKEx, 7 Farklı Türev Paritesi Ekledi isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Borsası OKEx, 7 Farklı Türev Paritesi Ekledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Küresel Perakende Devi Auchan, Blockchain Takip Sistemini 5 Ülkeye Daha Götürecek Çin’deki Bu Üniversite Blockchain Araştırma Merkezi Kurdu Ethereum, 150 dolar için mücadele ederken Google aramaları son üç yılın en düşüğünde 6 Maddede Bitcoin ve Altcoin Durum Değerlendirmesi Hangi Coinde Sert Düşüş Gelebilir ? ICO Tartışması: ABD’deki Bir Savcı SEC’in Kararına Karşı Çıkıyor Craig Wright: ”Bitcoin ABC’yi Bahçemi Gübrelemek İçin Kullanacağım”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır