Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Borsası Huobi’nin Rusya Şubesi, Çok Yakında Açılıyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Borsası Huobi’nin Rusya Şubesi, Çok Yakında Açılıyor!
Kripto Para Borsası Huobi’nin Rusya Şubesi, Çok Yakında Açılıyor!Dünyanın en popüler ve büyük kripto para borsalarından Huobi, geçtiğimiz Ağustos ayında beş farklı bölgede beş farklı kripto para borsası açacağının müjdesini vermişti. Çin merkezli kripto para borsalarından Huobi, Filipinler, Rusya, Tayvan, Endonezya ve Kanada gibi ülkelerde yeni kripto para borsaları açmak için birkaç şirketle işbirliğine girdiği haberleri ile gündeme geldi.

Huobi tarafından yapılan açıklamaya göre, borsanın Rusya şubesi 12 Kasım tarihinde Rusça bir internet sitesi ve yerel destek hizmetleri ile açılmayı planlıyor. Küresel kripto para firması yeni girişimi ile Rus startup firmalarını ve madencilik projelerini destekleyip, bir eğitsel program da piyasaya sürmeyi planlıyor.

Huobi Global kıdemli yetkilisi Edward Chen ve Rusya ofisi başkanı Andrei Grachev, şubenin açılış tarihini bu hafta St. Petersburg içerisinde yapılan Blockchain Life etkinliğinde duyurdu. Yetkililer, şubenin aslında  24 saat online destek hattı ve Rusça konuşan müşteri temsilcileri bulunduran call center görevi göreceğini belirtti. Günlük trading hacmine göre dünyanın en büyük üçüncü kripto para borsası olan Huobi, blockchain projelerini ve madencilik projelerini hızlandırmayı planlıyor.

Borsa bunun yanı sıra kripto para birimleri ve dağıtık defter teknolojileri odaklı bir eğitsel program da başlatacak. Önde gelen Rus üniversiteleri ile ortaklık yapacağı belirtilen borsanın eğitsel programının gerçek anlamda meyve vermesi ve Rus blockchain sektörünü hareketlendirmesi beklenmekte. Firma bunun yanı sıra küçük madencilik tesisleri için ”konaklama” imkanı sunacak ve bir nevi madencilik oteli gibi hizmet verecek.

Kripto Para Borsası Huobi’nin Rusya Şubesi, Çok Yakında Açılıyor! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Borsası Huobi’nin Rusya Şubesi, Çok Yakında Açılıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin boğası John McAfee, BTC banka kartlarını piyasaya sürdü Cryptopia’dan Çalınan Ethereum ve Altcoinlerin Detayları Belli Oldu ETH yatırımcılarına müjde: SEC’in son kararı Ethereum’un önünü açtı Hindistan’da 2.3 Milyar Dolar İşlem Ücreti Ödendi! Stellar (STR) Coin Nedir? Steller Coin Nasıl Üretilir? Stellar Nereden Alınır Bitcoin İşlem Hacmi 10 Milyon Doların Üzerinde

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır