Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Fiyatları Artmaya Devam Ediyor; Coinbase Borsa Dışı Masa Açıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Fiyatları Artmaya Devam Ediyor; Coinbase Borsa Dışı Masa Açıyor
Kripto Fiyatları Artmaya Devam Ediyor; Coinbase Borsa Dışı Masa Açıyor

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Kripto paralar Perşembe günü yükseldi, Bitcoin kayıplarını azaltmaya başladı.

Bitcoin %2 artışa 4.293,60 dolara ulaştı.

Dijital paralar bu hafta 3.688 dolara düştükten sonra biraz moment kazandı. Yine de, 6.500 dolar üzerinden gerilediği Kasım ortasındaki değerinden %30 daha düşük işlem görüyor.

Kripto paralar genel olarak artış yaşamışken, toplam piyasa sermayelendirmesindeki dijital döviz kapasitesi Çarşamba günkü 131 milyar dolara kıyasla bu haberi yazarken, 137 milyar dolar seviyesinde.

Ethereum, %0,54 artışla 118,31 dolar olurken, Litecoin %1,61 yükselerek 34,06 dolardan işlem gördü. XRP %2 değer kaybetti ve 0,3789 dolara geriledi.

Güney Kore’deki kanun koyucular, Seoul Finance’in raporuna göre, kripto ticaretini tanıtmaya yardım etmek için mevzuat sundu.

Dijital Varlık Ticareti Promosyon Yasası olarak bilinen bu yasa, borsaların ve blok zincir teknolojisinin teşvik edilmesinin yanı sıra vergi indirimleri ve piyasadaki aksaklıkların önlenmesi için bir kılavuz oluşturacaktır. ABD, kripto türevlerinin ticaretine izin verirken, Japonya dijital madeni para işlemlerini kurumsallaştırma sürecinde.

Diğer yandan, Coinbase hedge fonları ve diğerlerini de içeren Prime üyeleri için borsa dışı (OTC) bir masa açtı. Hizmet müşterilerin Skype, e-posta ve telefon yoluyla dijital para ticareti yapabilmelerini sağlıyor.

Dünyanın en büyük dijital para borsalarından biri olan Coinbase, müşterilerin tamamlamalarına yardımcı olduğu anlaşmalarını bir parçası olmadığını, ancak sonunda gecikmeli bir çözüm sunabileceğini söylüyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Fiyatları Artmaya Devam Ediyor; Coinbase Borsa Dışı Masa Açıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Adım Adım 20 Bin Dolara Gidiyor Daha Yükselecek Mi? Alex Krüger: “Bitcoin ilk alım bölgesine doğru yöneliyor.” Bitcoin Lightning Ağı Elon Musk’ı Hedefliyor, Sahte Bakkt Girişimine Dikkat, Öne Çıkan Kripto Para Haberleri Hindistan’ın Önde Gelen Bitcoin Borsalarından Zebpay, Artık 21 Avrupa Ülkesinde Hizmet Veriyor! Fortune 500 Devinden Bitcoin ve BCH Atılımı! Son Dakika: Hindistan Bitcoin Yasağını Sonlandırdı! Sıra Çin’de Olabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır