Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Düşüşte, Bitcoin 3 Haftalık Artışın Ardından Geriledi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Düşüşte, Bitcoin 3 Haftalık Artışın Ardından Geriledi
Kripto Düşüşte, Bitcoin 3 Haftalık Artışın Ardından Geriledi

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Kripto paralar Salı günü çoğunlukla düşüş yaşadı, Bitcoin üç haftanın yüksek seviyesinden geri çekildi.

Bitcoin, Pazartesi günü üç haftanın yükseği 7.262,40 dolara ulaştıktan sonra, %2,14 düşüşle 6.701,20 dolara geriledi.

Kripto paralar genel olarak düşük iken, toplam piyasa sermayelendirmesindeki dijital döviz kapasitesi, Pazartesi günkü 221 milyar dolara kıyasla bu haberi yazarken, 211 milyar dolar seviyesinde.

Ethereum %2,70 düşüşle 219,51 dolara geriledi. Üçüncü en büyük yapay döviz olan XRP, %0,04 değer kazanarak 0,46656 dolar olurken, Litecoin %1,41 azalarak 56,074 dolar oldu.

Tether, Pazartesi günkü düşüşünden toparlandı. Yatırımcılar, şirketin bir ABD doları ile desteklendiğini iddia ettiği paraya yönelik endişelerini koruyor. USDT/USD ikilisi, bir önceki oturum esnasında 0,87934’e düştükten sonra %3,16 artarak 0,95681’e ulaştı.

Öte yanda, varlık yöneticisinin Pazartesi günü söylediğine göre, Fidelity Investments kurumsal müşterilerin ticaretine ve dijital varlıkları depolamasına yardımcı olması için yeni bir şirket kurdu.

Fidelity Digital Asset Services LLC isimli şirket, müşterileri adına yapay para alıp satacak.

Fidelity Investments CEO’su ve başkanı Abigail Johnson bir değerlendirmesinde, “amacımız, bitcoin gibi dijital varlıkların yatırımcılara daha ulaşılabilir olmasını sağlamak,” dedi.

Diğer gelişmelerde, küresel olarak en büyük kripto borsalardan biri olan ABD merkezli Coinbase, Brexit sonrası AB piyasalarına satışa imkan verecek olan yeni açılmış Dublin ofisini genişletiyor.

İngiltere CEO’su Zeeshan Feroz Reuters’a verdiği bir röportajda, “Brexit için tüm olasılıklarda plan yapmamıza yardımcı olacak ve Avrupa ile farklı bir temelde yakın ilişki kurmaya olanak sağlayacak pek çok çeşitli seçenek sunuyor,” dedi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Düşüşte, Bitcoin 3 Haftalık Artışın Ardından Geriledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin madenciliği için en iyi yer neresi? Bu coinler Bitcoin’i geride bırakarak 200 HO’nun üzerinde işlem görüyor Bitcoin boğaları için yeni bir umut: BTC boğaları fırsat için hazırda bekliyor Ethereum Geliştiricileri, Ağda Daha Sık Hard Fork Yapmayı Düşünüyor Bitcoin öncüsüne göre fiyatı 50,000 dolara taşıyacak 4 şey Bitcoin 7000 dolarla flört ediyor: Temmuz’da 8,000 olur mu?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır