Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Destekli Kredi Platformu SALT, 15 ABD Eyaletine ve 7 Ülkeye Açılıyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Destekli Kredi Platformu SALT, 15 ABD Eyaletine ve 7 Ülkeye Açılıyor!
Kripto Destekli Kredi Platformu SALT, 15 ABD Eyaletine ve 7 Ülkeye Açılıyor!Blockchain tabanlı kredi sağlayıcısı olan ve teminat olarak kripto para birimlerini kullanan SALT, bu tarihe kadar olan en büyük genişleme dalgasını duyurdu ve yeni açılacağı ülkeler ile eyaletleri müjdeledi.

Firma yetkilileri tarafından Salı günü yapılan duyuruya göre, aralarında Teksas, Washington, New Jersey ve Massachusetts‘in de olduğu 15 ABD eyaletine yayılmanın yanı sıra, İsviçre, Hong Kong, Birleşik Arap Emirlikleri, Brezilya, Porto Riko, Bermuda ve Vietnam gibi ülkelere de açılıyor.

Söz konusu hamle, geçtiğimiz ay içerisinde SALT’ın 20 ABD eyaletinde yeni ofis açmasından sonra geldi. Yeni eklenen 15 eyalet ile birlikte, SALT şu an ABD içerisindeki 50 eyaletin hepsinde hizmet vermeye başladı.

2016 yılında kurulan ve kendi kredi ekosistemi için bir ilk dijital para arzı yapan SALT, müşterilerin kripto paraları teminat olarak kullanarak kredi almasını sağlıyor. Firma teknik olarak kripto para birimleri ve itibari paralar arasında bir tür köprü görevi görmekte ve kullanıcıların değişik bir yol ile bunu yapabilmesini sağlamakta. İlk olarak Denver’da kurulan firma, müşteri tabanının 70.000 kullanıcıya ve 10 bölgeye yayıldığını iddia etmekte. Kurum esnek kredi şartları ve kredi işlemlerinin açılması veya kapanması sırasında hiçbir ücret alınmaması gibi ek hizmetler sunuyor.

SALT CEO’su Bill Sinclair, konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

”Kripto para sahiplerinin sayısı şimdiden dünya çapında geçtiğimiz yıla kıyasla %70 oranında arttı ki bu da kredi talebinde potansiyel bir artışın göstergesidir.”

”SALT’ın itibari para olarak kredi veren sayılı şirketlerden bir tanesi olduğu göz önüne alınırsa, dünya çapında müşterilere ve kurumlara çok yönlü krediler sunarak krediye olan erişimi demokratikleştireceğiz.”

Kripto Destekli Kredi Platformu SALT, 15 ABD Eyaletine ve 7 Ülkeye Açılıyor! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Destekli Kredi Platformu SALT, 15 ABD Eyaletine ve 7 Ülkeye Açılıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google Kripto Para Hırsızlığına Yol Açan Yazılımı Sildi FED Başkanı: Facebook’un Kripto Parasından Korkmuyoruz Kuzey Kore, Borsaları Hackleyip Ülkeye Para mı Sokuyor? ABD Başkanı Donald Trump’tan Bitcoin ve Libra Açıklaması! Analist görüşü: Bitcoin sakin pazar görünümü 2019’da tamamen değişecek Bitcoin’in 9 bin doların altına inme riski var

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır