Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kısa zamanda paranızı iki katına çıkarmak mı istiyorsunuz? Öyleyse Bitcoine ara verin ve bu 3 Altcoine bakın!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kısa zamanda paranızı iki katına çıkarmak mı istiyorsunuz? Öyleyse Bitcoine ara verin ve bu 3 Altcoine bakın!
Kısa zamanda paranızı iki katına çıkarmak mı istiyorsunuz? Öyleyse Bitcoine ara verin ve bu 3 Altcoine bakın!

© Reuters.  © Reuters.

Kirpto para piyasası uzun zamandır yatay bir fiyat hareketi sergilemekte. Topluluktaki çoğu, belirli başlı kriptolara yatırım yapmakta. Ancak ardında ciddi ar-gesi ve potansiyeli güçlü altcoinler var. Önemli olan bu Altcoinleri tespit edebilmek. Koinmedya olarak ciddi potansiyel gördüğümüz, piyasalar toparlanmaya başladığında en hızlı geri dönüş beklediğimiz paranızı iki katına çıkabilecek 3 Altcoinden bahsetmek istiyoruz.

Bitcoini ara verin ve bu 3 Altcoine bakın!!!Bitoine yatırım yapmak için doğru zaman mı? Bitcoin hareket etmeye hazır mı? Bitcoin 2018 yılında 25,000 dolar mı olacak? Acaba hemen yükselir mi? Biraz daha mı bekliyeyim? Yatırımlarınızın son durumunu görmek için hesabınızı açtığınızda Bitcoinin yatay hareketleri sizin de canınızı sıkıyor mu?

Bu haberlerden ve sorulardan siz de benim gibi sıkıldıysanız size önerim Bitcoine ara verin ve bu 3 Altcoine bakın. Evet, kripto piyasası içinde bir çok fırsat barındıran bir okyanus. Tek bir kriptoya saplanıp kalınmamalı. İşte bu konuda ciddi fırsat sunan bazı Altcoinler:

Basic Attention Token (BAT (LON:BATS))

Benim kısa listemde bulunan ilk sıradaki kripto para birimi kesinlikle BAT. BAT, Bitcoin’den önce fiyatını iki kat arttıracağını düşünüyorum. Coinbase’de listelendikten sonra piyasanın durumundan ötürü biraz düştü ama fiyatının en hızlı toparlanacak para birimi olarak görüyorum.

Skycoin (SKY)

Bir sonraki %100 potansiyel barındıran para birimi Skycoin’dir. John McAfee tarafından övgüyle bahsedilmektedir. John McAfee, bu para biriminden bahsederken bu para birimine performansından dolayı katılmadığını, projenin potansiyelini gördüğünü belirtti.

Monetha (MTH)

Sonuçta, listenin son sırasında olan para birimi Monetha (MTH). Bugüne kadar, Monetha (MTH), 2019’da tüm olgunluğa ulaşmadan önce büyük sıçrama yapabilir. Daha detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kısa zamanda paranızı iki katına çıkarmak mı istiyorsunuz? Öyleyse Bitcoine ara verin ve bu 3 Altcoine bakın! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Charles Hoskinson: Cardano ilk 5’e girecek Amerikan bilgisayar devinden IOTA hamlesi ABD Adalet Bakanlığı piyasa manipülasyonlarını araştıracak CFTC, Ethereum’a ilgi duyuyor Cobinhood’dan ETH ve BTC Margin Trading Hamlesi: XRP ve NEM de Borsaya Eklendi Bu haber Ripple’ın hoşuna gitmeyecek! 3 merkez banka çapraz işlemler için…!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır