Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Justin Sun: Ocak 2019’un Sonuna Kadar, dApp Konusunda EOS’u Geçmiş Olacağız!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Justin Sun: Ocak 2019’un Sonuna Kadar, dApp Konusunda EOS’u Geçmiş Olacağız!
Justin Sun: Ocak 2019’un Sonuna Kadar, dApp Konusunda EOS’u Geçmiş Olacağız!

2/2


2/2


Tron Foundation’un kurucusu ve CEO’su Justin Sun,Tron ağının gelişimi hakkında attığı tweet’ler ve yaptığı duyurular ile adından sıklıkla söz ettirmekte. Bunun yanı sıra Justin Sun yakın zamanda yaptığı piyasa hacmi konusunda Ethereum’u geçecekleri iddiası ile de gündeme gelmişti ve o tarihten beri Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin ile yıldızının barışmadığını söyleyebiliriz.

Temelde Ethereum tabanlı bir kripto para olarak piyasaya çıkan TRX, daha sonra kendi ana  ağına geçerek Ethereum ve EOS ile olan rekabeti arttırmış ve iki ağa da meydan okumuştu. Daha önce iki ağ ile bir çok açıdan kendi ağını kıyaslayan Justin Sun, yine benzer bir hamle yaptı ve 2019 yılının Ocak ayı sonuna kadar, merkeziyetsiz uygulama (dApp) konusunda EOS’u geçmiş olacaklarını ifade etti.

#TRON grows rapidly and has 83 Dapps in @dapp_review now! Mission accomplished! We will surpass EOS on the number of Dapps (now 259) at the end of January, 2019! #TRX $TRX https://t.co/ybPZdldmEI pic.twitter.com/HlbkUgi9Po

— Justin Sun (@justinsuntron) 30 Aralık 2018

Justin Sun, daha önce 27 Kasım tarihinde yaptığı bir açıklamasında da, o tarihte ağ üzerinde 20’den fazla merkeziyetsiz uygulama olduğunu ve Aralık ayında bunun 80 üzerine çıkmasını beklediğini vurgulamıştı. 30 Aralık itibariyle sözünü tutan ve ağ üzerinde 83 merkeziyetsiz uygulamaya erişen Justin Sun, 259’a yakın merkeziyetsiz uygulaması olan EOS’u geçmeyi kafasına koymuş gibi gözüküyor.

Tabii ki Sun’ın bu konuda başarılı olup olmayacağını, zaman gösterecek.


İlgili haber:
Ripple ve Stellar Kurucu Ortağı Jed McCaleb: ”Tron Tam Bir Çöp”

Justin Sun: Ocak 2019’un Sonuna Kadar, dApp Konusunda EOS’u Geçmiş Olacağız! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Justin Sun: Ocak 2019’un Sonuna Kadar, dApp Konusunda EOS’u Geçmiş Olacağız! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Günün üçlü arbitraj firsatı 7 Kasım 2018! İddia: Komisyon Almayan Kripto Para Borsası Robinhood, Kullanıcı Verilerini Yüksek Fiyattan Satıyor 6 Ağustos kripto para piyasaları özeti – Bitcoin 12.000 doların üzerinde ICO’ların Artıları Ripple’dan Valor İddialarına Cevap: Çok Komikmiş Bitcoin Cash SV, Koinin Kullanım Alanını Arttırmak İçin Çalışıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır