Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Justin Sun Ethereum’u öldürmeye kararlı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Justin Sun Ethereum’u öldürmeye kararlı
Justin Sun Ethereum’u öldürmeye kararlı

2/2


2/2

Justin Sun Ethereum’u öldürmeye kararlı görünüyor. Yaptığı çağrı ile Ethereum geliştiricilerinin Tron ağındaki avantajlardan dolayı Tron ağına gelmelerini istiyor.

Justin Sun Ethereum’u öldürmeye kararlıKripto piyasası daha da düşmeye devam ederken ve Ethereum 100 dolar seviyelerine düşerken, Tron’un kurucusu ve CEO’su Justin Sun, ETH geliştiricilerine tokenlerini Tron’a taşımaları için çağrı yaptı. Tron, geliştiricilere birçok imkan sunuyor. Bu arada kripto yatırımcısı Crypto Squeeze, iki basamaklı ETH fiyatının, nereye gittiğinizi gösterdiğini söyledi.

TRON (TRX), Bitcoin ve Ethereum’dan Fazla Konuşuluyor

Dünyanın ikinci en büyük kripto parası, piyasa değeri bakımından yerini XRP’ye kaptırdı. ETH fiyatı, 1400 dolar olan pik değerinden yüzde 91 düştü. Şu an Ethereum son 24 saatte yüzde 0.88 azalarak 109 dolar seviyelerinde işlem görüyor. ETH, dün Bitcoin ve pazarın çoğu ile birlikte ciddi bir düşüş yaşayarak 100 doların altında iki basamaklı rakamları gördü. ETH’nin piyasa değeri şu an 11.5 milyar dolar ve günlük işlem hacmi ise 2.14 milyar dolar olarak görülüyor.


Tron CEO’su Justin Sun, Twitter’da Ethereum geliştiricilerine Ethereum ile karşılaştırıldığında daha fazla avantaj olduğundan Tron ağına gelmeleri için çağrı yapıyor:

“Ayı piyasasında, Ethereum geliştiricileri tokenlerinizi hemen Tron’a taşımalısınız.

 • İşlem ücreti yok, Trx’de Gas yok.
 • ETH ile uyumlu, taşıma maliyeti yok.
 • 2000 TPS.
 • Tron dex listelenmesi.
 • Yüksek likitide ile kolayca token değerinizi %100 arttırabilirsiniz.”

  Yeni Bir Yıldız Yükseliyor – Tron Ethereum’u Geride Bıraktı

  Son zamanlarda Sun, piyasanın kırmızı olmasına rağmen, Tron ağının günlük 2 milyon işlem rekorunu kırma yolunda ilerleyerek büyüdüğünü belirtti. Ayrıca, DAPP’ın gelecek olduğunu ve TRON’un interneti merkezi olmayan hale getireceğini de belirtti.

  Tron şu anda son 24 saatte yüzde 0.44 artarak 0.0118 dolardan işlem görüyor. 11. en büyük kripto para olan Tron’un piyasa değeri 773 milyon dolar ve günlük işlem hacmi 69 milyon dolar.


  Tron Topluluğu Şu Sıralar Heyecanlı

  Tron TRX yeni ürünlerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Peki bunun fiyatlara etkisi olur mu?

  Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

  Justin Sun Ethereum’u öldürmeye kararlı - Yorumlar

  YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

   

  Yapılan Yorumlar

  SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Bitcoin Düştüğünde Panik Satış Yapmak Doğru Mu? Blockchain Kullanım Alanları İstanbul’da Tartışıldı Yakın Zamanda Uzaya Fırlaması Muhtemel 5 Altcoin Goldman Sachs’ı Bırakıp Kendi Kripto Para Firmasını Kuran 27 Yaşındaki Yatırımcı, Bütün Bunların Sebebini Açıkladı Bitcoin, 3.5 yıl sonra haftalık grafikte bir ilke yaklaşıyor Mike Novogratz: Facebook’un Koini Bitcoin’e Rakip Olmaz

  FACEBOOK'TA BİZ

  Kripto Para

  Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır