Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Justin Sun: BitTorrent Tokenı Zamanla Geniş Kitlelere Yayılacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Justin Sun: BitTorrent Tokenı Zamanla Geniş Kitlelere Yayılacak
Justin Sun: BitTorrent Tokenı Zamanla Geniş Kitlelere YayılacakTron Foundation‘ın CEO’su Justin Sun, yakın zamanda YouTube üzerinden bir konuşma yaparak BitTorrent hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Justin Sun, YouTube üzerinden bir yayın yaptı ve BitTorrent’in işlevlerinden, kullanım alanlarından bahsetti. Öncelikle BitTorrent (BTT) ağındaki yeni ödül mekanizmasından bahseden Sun, BTT’nin ilk işlevlerinden birinin bu mekanizma olduğunu belirtti.

Sun’ın açıklamalarına göre Tron Foundation yetkilileri, BTT protokolünün merkezsiz depolama kapasitesinde görülen bant genişliğini arttırmayı düşünüyorlar. Kendisinin açıklamalarından bir kesit şu şekilde:

“Bu daha yalnızca başlangıç. Bence BTT’nin kullanım alanları zaman içerisinde git gide daha çok büyüyecek. Öyle ki BTT’nin dünyadaki en büyük merkezsiz kullanım alanına sahip olacağını düşünüyorum.”

Bu Seferki Farklı

BitTorrent hakkında açıklamalarda bulunan tek kişi Justin Sun değildi. Project Atlas’ın proje yöneticisi olan Justin Knoll da konu hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Knoll’a göre geliştiricilerin ilk hedeflerinden biri, BitTorrent aracılığıyla yapılan indirme işlemlerinin sayısını arttırmak. Knoll’a göre bu sayının artması, BTT’yi çok daha kullanışlı ve kapsamlı bir hale getirecek.

Justin Sun şu ana dek Tron ile diğer projeler arasında birkaç kez kıyaslama yapmıştı. Sun, şu ana dek ortaya çıkan projelerin büyük bir kısmının çok dar bir kullanıcı kitlesine sahip olduğunu düşünüyor. Sun’a göre bazı projelerin hedef kitlesindeki insan sayısı, Tron’un Telegram hesabındaki üye sayısından dahi az.

Ne var ki söz konusu BitTorrent olduğunda bu durum değişiyor çünkü bu platformun aylık “yüz milyon” kullanıcısı bulunuyor. Sun bu yüzden BitTorrent projesinin diğerlerinden çok daha farklı olduğunu, BitTorrent’in çok daha geniş bir kullanım alanına sahip olacağını düşünüyor.

Justin Sun: BitTorrent Tokenı Zamanla Geniş Kitlelere Yayılacak isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Justin Sun: BitTorrent Tokenı Zamanla Geniş Kitlelere Yayılacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kolombiya’daki Üniversite Blockchain Örgütüne Katıldı ABD’deki Yetkililer Bitfinex’ten Çalınan Paraları İade Ettiler Ünlü Analist 2020’de Takip Edeceği 10 Kripto Parayı Açıkladı Hull City’nin Kripto Para ile Alınması Planları Suya Düştü Ticaret Savaşları Sürecinde Kripto Para Kullanmak Tether Bir Haftada 250 Milyon Dolarlık USDT Üretti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır