Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Justin Sun Açıkladı: TRON’dan Dev Anlaşma!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Justin Sun Açıkladı: TRON’dan Dev Anlaşma!
Justin Sun Açıkladı: TRON’dan Dev Anlaşma!TRON platformu kurucusu Justin Sun, resmi Twitter hesabından attığı bir tweet ile, TRON topluluğu arasında ciddi bir heyecanın müsebbibi oldu. Sun, yaptığı açıklama ile henüz ismi açıklanmayan ancak  değeri 10 milyar dolarları bulan bir şirket ile TRON arasında ortaklık anlaşması imzalandığını ifade etti. Sun, attığı tweette şu ifadeleri kullandı:

”Sonunda bunu açıklama şansına sahibim. Alanında lider dev bir endüstri devi ile, -değeri milyar dolarları bulan bir şirket- bir ortaklık anlaşması imzaladık. İsmi de, siz tahmin edin.”

Twitter kullanıcıları Sun’ın bu tweetinin ardından tahminlerini sıraladı. Birçok kullanıcı, Sun’ın bahsettiği şirketin Alibaba (NYSE:BABA) olduğu konusunda fikir birliğine vardı. Özellikle Sun’ın, Alibaba kurucusu Jack Ma’nın üniversitesi olan Hupan’dan mezun olması da buna delil olarak sunuldu. Ancak bazı kullanıcılar bunun üzerine Alibaba’nın piyasa değerinin 500 milyar dolar olduğu ifade etti.

Diğer tahminler ise Baidu ve Clover tarafında yoğunlaştı. Şu anda, TRON ekibinden konuyla ilgili resmi bir açıklama ise henüz gelmedi.

Son dönemde yaptığı iddialı çıkışlar ile gündemi meşgul eden TRON sisteminin öncü isimleri, görünen o ki bu tarzından ödün vermeyi düşünmüyor. Bilindiği üzere, Justin Sun geçtiğimiz günlerde bir tweet atarak, TRON ağının Ethereum’u hız; EOS’u ise maliyet konusunda alt edeceğini iddia etmişti.

Tüm bu haberler doğrultusunda ise, TRX fiyatında bugün yüzde 4’lük bir artış yaşandı. Yazının kaleme alındığı dakikalarda bir TRX 0,023 dolardan işlem görüyor.

Justin Sun Açıkladı: TRON’dan Dev Anlaşma! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Justin Sun Açıkladı: TRON’dan Dev Anlaşma! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sert satış, Ethereum’un tıkanmasına yol açtı ”Tüm Kripto Paraları Müşteri Talebine Göre Listeliyoruz” Bir haftada %100 arttı: Tezos’ta neler oluyor? Bitcoin fiyatı yeniden 8.000 doların altında, düşüş nereye kadar devam edebilir? Analist: Nvidia, Kripto’dan Kazandığı Rakamlar Konusunda Yalan Söylüyor IBM yöneticisinden sansasyonel Bitcoin tahmini: 1 milyon dolar olacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır