Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İsviçre’li Varlık Yönetimi Firması Tiberius, Maden Destekli Token’in Piyasaya Çıkışını Geciktiriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » İsviçre’li Varlık Yönetimi Firması Tiberius, Maden Destekli Token’in Piyasaya Çıkışını Geciktiriyor
İsviçre’li Varlık Yönetimi Firması Tiberius, Maden Destekli Token’in Piyasaya Çıkışını Geciktiriyor9 Ekim tarihinde Bloomberg kaynağının aktardığına göre, İsviçre menşeli varlık yönetim firması Tiberius Group AG, kendi değerli maden rezervleri destekli kripto para birimi Tiberius Coin‘in piyasaya çıkışını, kredi kartı firmalarının yüksek işlem ücretleri yüzünden geciktirme kararı aldı.

Firma Eylül ayının sonlarında bakır, alüminyum, nikel, kobalt, kalay, altın ve platin rezervlerine endeksli bir kripto para birimi çıkarmak istediğini belirtmişti. Tiberius Group o tarihlerde yaptığı açıklamalarda kendi kripto para birimleri hakkında şunu ifade etmişti:

”Dijital para birimini sadece tek bir emtia ile desteklemek yerine, teknoloji metallerinin, stabilite metallerinin ve elektrik aleti metallerinin bir karışımını seçtik. Bu da koin’e çeşitlilik verip onun çok daha fazla stabil olmasını ve daha fazla yatırımcı çekmesini sağlayacak.”

Başta Visa (NYSE:V) olmak üzere bir çok kredi kartı şirketi, bir kripto para birimi ve varlık yönetim trading şirketi ile çalışma konusunda sıkıntılar çıkarmıştı ve bir çok uzman Tiberius’un başına da aynısının geleceğini düşünüyordu. Geçtiğimiz Haziran ayı içerisinde San-Francisco menşeli banka Wells Fargo (NYSE:WFC), müşterilerine bundan sonra kredi kartı ile kripto para satın alma hizmeti vermeyeceğini açıklamıştı. Söz konusu hareket kripto para birimleri ile ilgili ”çeşitli riskleri” bertaraf edebilmek için alındı. En azından firma açıklaması bu yönde.

Geçtiğimiz Şubat ayında ise J.P. Morgan Chase, Bank of America (NYSE:BAC) ve Citigroup (NYSE:C) müşterileri kredi kartlarıyla kripto para birimi alamadıklarını ifade etmişti.

İsviçre’li Varlık Yönetimi Firması Tiberius, Maden Destekli Token’in Piyasaya Çıkışını Geciktiriyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İsviçre’li Varlık Yönetimi Firması Tiberius, Maden Destekli Token’in Piyasaya Çıkışını Geciktiriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

EOS’un Arkasındaki Block.one Şirketinde Neler Oluyor? Kıdemli Dört Yönetici İstifa Etti 2018 Yılında Bitcoin ve Bitcoin Cash’in Madencilik Ortalamaları Charlie Lee Beklenen Duyuruyu Yaptı! Beam ve Litecoin Foundation Ortaklık Yönünde İlk Adımı Attı Binance’in Vadeli İşlem Platformuna Rekor Talep! Piyasa Analisti: Ripple’ın Tokenı XRP Menkul Kıymet Değildir Ethereum’un Geleceğini Bu 3 Özellik Şekillendirecek!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır