Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İşte yatırımcısına hayatı zehir eden 5 altcoin!

Ana Sayfa » GÜNCEL » İşte yatırımcısına hayatı zehir eden 5 altcoin!
İşte yatırımcısına hayatı zehir eden 5 altcoin!

© Reuters.  © Reuters.

Son dönemin ağır ayı piyasasını da kapsayacak şekilde en fazla kaybettiren 5 altcoin hangileri, bugünkü yazımızda bunu ele alalım dedik. Geriye dönüp bakıldığında, 2018, ümit vaat eden kripto-para birimi projelerinden özellikle bazılarının hayal kırıklığına sahne oldu. Gerçekten de, bu kripto para birimleri parlak projeleri olmasına rağmen en kötü performans gösteren coinler oldular. 2018’in en kötü performans gösteren 5 altcoin hangileri gelin birlikte göz atalım.

Hayatı zehir eden 5 altcoinQtumQtum’a yatırım yapanlar evet her halde en fazla sizlerin kaybettiğinizi hatırlatmamıza gerek yok değil mi? 5 altcoin içerisinden bilmeyenler için Qtum Q3 2018’de tüm değerinin yaklaşık% 93.9’unu kaybetti. Kripto tabanlı hibrid Blockchain platformu sahibi Qtum, yaşadığı zorluklardan dolayı o şaşasını kaybetti ve 82.66 USD’lik bir ATH’den 3.47 USD’ye düştü.

NEMBir para değeri % 91 oranı ile kaybederse, yatırımcılar potansiyel olarak intihar edebilir. NEM yatırımcılarının da tabiri caizse başına gelen buydu. NEM ekibi projesini kurumsal merkezli devrimci bir proje olarak adlandırmış ve öle başlamıştı ama gel gelelim bu değer kaybıyla düşüşün devrimini yatırımcılarına yaşattı.

ICON (ICX)ICON, iyi bir sebepten dolayı en kötü performans listesinde yer alan bir blockchain projesi.Piyasa genelindeki düşüş eğilimi ortaya çıktığında, etki, ICON ve yatırımcılarını harap etti. Evet, Kripto para yaklaşık % 90’lık bir düşüş gösterdi. Yatırımcılar geçmiş parlak dönemde kazandıkları % 90 kardan sonra her şeyi kaybettiler. Bu nedenle, bir zamanlar kazandığı her şeyi geri verdiklerini söylemek daha doğru olur

Cardano (ADA)Bu blockchain projesi, Ethereum’a rakip olma ve yerinden etme umuduyla ortaya çıktı. Gerçekten de yatırımcılarının umutlarını da arttırdı. ADA’nın kurucusu Charles Hoskinson ve onun IOHK takımı,canla başla çalıştılar. Ancak,% 89.9’luk bir çarpışma, Cardano’nun Ethereum’u yerinden etme hayallerini hüsrana bıraktı.

Bitcoin Gold (BTG)Gelelim 5 altcoin ‘den sonuncusuna, Bitcoin Gold Küresel Bitcoin kripto para topluluğu, Bitcoin Gold’un arkasındaki maskeli geliştiricinin bu yıl yatırımcısını paralayacağı haberini geç te olsa öğrendi. Bitcoin (BTC) hard fork % 89,8 düşüş kaydetti ve hala bir durgunluk yaşanmış değil. Bu nedenle, 2018 için en kötü performans listesindeki yerini hak ediyor.

Sonuç olarakBir kripto para taciri tamamen yok olmadığı taktirde hiçbir Atcoin’den umudunu kesmemeli. Bunu şuanda söylemek güç fakat, gelebilecek bir boğa koşusu şimdiki oranları da altüst edebilir. Yazımızda bahsettiğimiz 5 altcoin ‘den başka diğer kripto paraların tamamına yakını şu anki yırtıcı ayı piyasasından nasibini aldı. Bu nedenle karamsarlığa kapılmamalı sabırlı olmalıyız. Geçmişte bunun örnekleri yaşandı, bir ayda tam tersi bir tablo ile karşılaşmamız bu piyasa açısından uzak ihtimal değil. Gelişmeleri bizimle takip edin.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İşte yatırımcısına hayatı zehir eden 5 altcoin! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

En zengin yüzde 1’lik Bitcoin zengini dilimine girmek için ne kadar BTC’niz olmalı? Bitcoin SV işlemlerinin %94’ünden fazlasının bir hava durumu uygulamasından geldiği ortaya çıktı Bitcoin düşerken Altcoin pazar payı sürekli artıyor Stabil Koin GUSD, Liquid Kripto Para Borsasında Listelendi Bitcoin ETF’si İçin Son Yorum Günü Olan 5 Kasım Geride Kaldı: Artık Karar Bekleniyor Bitcoin’in hayatta kalması neye bağlı? Fiyatlar yakında artacak mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır