Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İngiltere’li Kurumsal Döviz Firması, Ripple’ın Blockchain Platformuna Katıldı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » İngiltere’li Kurumsal Döviz Firması, Ripple’ın Blockchain Platformuna Katıldı!
İngiltere’li Kurumsal Döviz Firması, Ripple’ın Blockchain Platformuna Katıldı!İngiltere‘nin en köklü kurumsal döviz firmalarından olan Moneynetint, Ripple‘ın blockchain ekosistemi RippleNet‘e katılan en güncel isim oldu.

Londra menşeli olan firma, özellikle kurumsal sektöre sağladığı hizmetleri ile bilinmekte. Firma geçtiğimiz Salı günü yaptığı bir duyuruda, San-Francisco menşeli blockchain endüstri devi Ripple ile bir iş birliğine adım attıklarını ifade etti.

Sınır ötesi para transferleri ve döviz değişim hizmetleri ile de bilinen Moneynetint, Ripple ile olan ilk entegrasyon sürecini tamamladıklarını ve artık tamamen Ripple’ın blockchain platformuna geçiş yaptıklarını duyurdu. CCN kaynağı ile paylaşılan bir basın açıklamasına göre, Moneynetint artık RippleNet üyesi diğer firmalarla çok daha hızlı ve masrafsız döviz ve para transferi işlemi yapabilecek.

RippleNet aslında Ripple’ın kurumsal blockchain ağı konumunda ve içerisinde bankalardan tutun da, ödeme sağlayıcılarına ve hatta dünya devlerine kadar 100’ün üzerinde kurum mevcut.

Ripple’ın muhasebe müdürlerinden Nadeem Ladki, konu hakkında şunları ifade etti:

”Artık RippleNet üyelerinin adına – Avronun yanı sıra – İsrail itibari para birimi ile de ödeme yapabiliyor olmak, ağın geneli için gerçekten de önemli bir adım. Moneynetint kurumu Ripple’ın blockchain teknolojisinden faydalanarak müşterileri için olan döviz değişim oranlarını çok daha basit ve ucuz bir hale getirebilecek. Bunun yanı sıra yapılan transfer ile değişimin hızı da artacak ve geçmişte çok zorlu veya çok masraflı olan piyasalara da giriş yapılabilecek.”

Ripple özellikle 2018 yılının üçüncü çeyreğinde hız kesmeden yenilik yapmaya devam ediyor.

İngiltere’li Kurumsal Döviz Firması, Ripple’ın Blockchain Platformuna Katıldı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İngiltere’li Kurumsal Döviz Firması, Ripple’ın Blockchain Platformuna Katıldı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

XRP 2% düşüşle 0,29992 seviyesinin altına geriledi Brad Garlinghouse: Ripple Swift’in yerini alıyor, ayrıca Kurumsal Yatırımcının tercihi XRP AVA Labs Ceo’su Emin Gün Sirer Yakında Piyasaya Sürülecek Platformunu Anlattı Anthony Pompliano: Kripto Paralar Önümüzdeki On Yıl İçerisinde Hisse Senedi Piyasasını Geçecek! Alman bankaları Bitcoin, Ethereum, XRP ve diğerleri için yarışıyor Haftalık Karikatür: Kripto Paralar İçin Zor Bir Hafta Oldu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır