Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İngiltere’deki Parlamento Üyesi, Kripto Para Borsasına Danışmanlık Yapacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » İngiltere’deki Parlamento Üyesi, Kripto Para Borsasına Danışmanlık Yapacak
İngiltere’deki Parlamento Üyesi, Kripto Para Borsasına Danışmanlık Yapacakİngiltere Parlamentosu üyelerinden Stephen Hammond, IronX adlı bir kripto para borsasının ekibine danışman olarak katıldı.

Birleşik Krallık Hazine Seçim Komitesi’nin üyelerinden olan İngiliz politikacı Stephen Hammond, yasal olarak düzenlenmiş kripto para borsalarından IronX’e danışmanlık yapmaya başladı. Hammond, borsaya başlıca yasal düzenlemeler konusunda danışmanlık yapıyor olacak.

IronX, Cryptovest ile iletişime geçerek bireysel yatırımcıların kripto para ticaretine giriş yapmasını kolaylaştırmak istediğini söyledi. Şirket ayrıca IRX adlı tokenın özel satış sürecini de tamamladı ve tokenın ICO’sunu 1 Kasım’da başlatmayı düşünüyor.

İngiliz Parlamentosu’nun üyelerinden olan Hammond, bir kripto para borsasına danışmanlık yapmaya başlamasıyla ilgili şu yorumları yaptı:

“İnsanların kripto paralara güvenmesi, şirketlerin kripto paraları kabullenmesi için yasal düzenleme gerekiyor. Hepimiz bu yeni yeni oluşan varlık türünü anlamaya çalışıyoruz. Hükümetler, politikacılar, düzenleyiciler, finansal hizmet sektöründeki kişiler de dahil. Hükümetler ortaya net bir tavır koymak zorundalar. Şu anda elimizde mevcut finans sistemini geliştirmek için çok iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum.”

Hammond, Parlamento’ya giriş yapmadan önce finansal piyasa sektöründe faaliyet gösteriyordu ve kendisinin bu alanda 20 yıllık tecrübesi bulunuyor. Şu anda Hazine Seçim Komitesi’nde aktif olarak görev alan Hammond bundan önce bir bakanlık görevi de yapmıştı.

IronX, konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda Hammond’ın finansal hizmet sektörü konusunda epey bilgili olduğunu vurguladı. Hammond’ın şirkete özellikle yasal düzenlemeler ve geleneksel piyasalar gibi konularda danışmanlık yapması bekleniyor.

İngiltere’deki Parlamento Üyesi, Kripto Para Borsasına Danışmanlık Yapacak isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İngiltere’deki Parlamento Üyesi, Kripto Para Borsasına Danışmanlık Yapacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Finans dApp’lerinin Büyük Kısmı Ethereum Tabanlı Bu da oldu… Çocuk kaçıranlar fidye olarak Bitcoin istedi XRP ile Bahşiş Verme Yöntemi, Yakında Amazon’da Kullanılmaya Başlanabilir Bitcoin 0,89% artışla 10.831,5 seviyesinin üzerine çıktı Bitcoin IRA, Kurumlar İçin ‘Anahtar Teslim’ Bitcoin Emeklilik Fonu Sistemi Sunuyor Binance CEO’su Amazon’un Kendi Kripto Parasını Piyasaya Süreceğini Öngörüyor, Bitcoin, Ripple ve XRP, Ethereum, Tron, IOTA, Cardano ve Kripto Para Dünyasına Dair Son Dakika Haberler

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır