Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İngiltere’de 340 Kripto Para/Blockchain Şirketi Kapandı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » İngiltere’de 340 Kripto Para/Blockchain Şirketi Kapandı!
İngiltere’de 340 Kripto Para/Blockchain Şirketi Kapandı!


İngiltere’de yapılan araştırmalara göre kripto para şirketlerinin sayısı gün geçtikçe azalıyor. 2018 yılında 340’dan daha fazla kripto para şirketinin kapandığı ve Blockchain teknolojisi şirketlerinin sayısının da kapanmaya giderek artan rakamlar ile ilerlediğini gösterdi. Bir süredir kripto para birimlerinin fiyatındaki düşüşler, İngiltere’de yaşanan siyasi ve ekonomik olaylar dolayısı ile ülkede birçok şirket ve firma kapanış yolunu tercih ederek, şirketleri farklı ülkelere taşımaya karar vermişti.

AB’den çıkacak olması ve kendi yasalarını kendisi belirleyecek olmasının da etkisi ile İngiltere, bir süre kripto paralar ve zincir teknolojisi için tercih edilebilecek bir merkez haline gelemeyecek bir ülke olacak iken, bunu engellemesinin yolunun ise bu şirketlere sunacak olduğu kolaylıklar sayesinde olabilecek. İngiltere yönetimi ise bunu istemediğini ve kripto paraların ülkede düzenlenmesi için belirli bir süreye ihtiyaç duyulduğunu mevcut hareketleri ve açıklamaları ile belli ederken, zincir teknolojisi şirketleri ise AB üyesi ülkeler yerine ABD’yi tercih etmeyi veya İsrail’i tercih etmeyi sürdürüyor. Henüz İngiltere’de bu sene sonuna kadar kapanacak şirket sayısının ne kadar olacağı bilinmiyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İngiltere’de 340 Kripto Para/Blockchain Şirketi Kapandı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Paxful, Afrika’da Geleceğin Liderlerine Yatırım Yapıyor: Bitcoin ile Okullar İnşa Ediliyor Ripple Kış Uykusundan Uyanıyor! İşte Teknik Analistlerin XRP Tahminleri Allianz GI CEO’su, Kripto Paraların Yasaklanmasını İstiyor Bitcoin Fiyatı Neden Önemli? Önde Gelen Yatırımcı: Kimsenin Bitcoin ETF’sine veya Bakkt Platformuna İhtiyacı Yok! Dogecoin kurucusundan Ripple’a (XRP) salvolar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır