Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İlk Bitcoin Kullanıcılarından Janssens: Bitcoin Topluluğu ve Whitepaper’ı Blockstream Tarafından Yok Edildi

Ana Sayfa » GÜNCEL » İlk Bitcoin Kullanıcılarından Janssens: Bitcoin Topluluğu ve Whitepaper’ı Blockstream Tarafından Yok Edildi
İlk Bitcoin Kullanıcılarından Janssens: Bitcoin Topluluğu ve Whitepaper’ı Blockstream Tarafından Yok Edildi2018 yılının başlarından itibaren kendini hissettirmeye başlayan Bitcoin‘in düşüşünden beri, kripto para dünyası sürekli olarak çeşitli spekülasyonlar ve BTC düşüşünün arkasındaki nedenlere dair teoriler üretmekte.  2017 yılının sonları sadece Bitcoin için değil diğer kripto para birimleri için de şok edici bir dönem oldu ve Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 dolara çıktı.

Bitcoin’in ilk kullanıcılarından bazıları da fırsattan istifade milyoner hatta milyarder oldu ki bunların arasında bireysel yatırımcılar, dijital içerik firmaları, kar amacı gütmeyen kurumlar hatta e-ticaret platformları bile vardı.

Winklevoss ikizleri, risk sermayedarı Tim Draper, Barry Silbert, Tony Gallipi, Satoshi Nakomoto gibi isimler bunlardan sadece bazıları.

Bitcoin’in ilk kullanıcılarından ve yatırımcılardan olan  Olivier Janssens ise, Bitcoin’in olası düşüşü hakkında farklı bir bakış açısına sahip. Janssens’e göre Bitcoin Core ve blockchain teknolojisi şirketi Blockstream, suçlanması gereken asıl unsurlar. Blockstream firması Bitcoin Core projesi için fon toplayan firmalardan birisi.

Janssens kendi hesabından paylaştığı bir gönderide Bitcoin’in işin başlangıcında olan neredeyse herkes tarafından terk edildiğini, Blockstream ve Bitcoin Core’un BTC’nin topluluğunu ve whitepaper’ını yok ettiğini savunmakta.

Konu hakkında henüz Blockstream veya Bitcoin Core ekibinden bir cevap ise gelmedi.

İlk Bitcoin Kullanıcılarından Janssens: Bitcoin Topluluğu ve Whitepaper’ı Blockstream Tarafından Yok Edildi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İlk Bitcoin Kullanıcılarından Janssens: Bitcoin Topluluğu ve Whitepaper’ı Blockstream Tarafından Yok Edildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinbase Pro Ripple’ın Tokenı XRP’yi Desteklemeye Başladı Bu Hack Saldırısına Dikkat Bitcoin Fiyatını Takip Eden Litecoin Mini Ralliye Hazır mı? İran’da Madenciler Çok Zor Durumda Dünya Devi Real Madrid Bitcoin e Onay Verdi. Yeni araştırma Bitcoin’in gerçek potansiyelini söylüyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır