Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

ICO’lar İçin Birinci Sınıf Borsada Listelenmenin Bir Başarı Garantisi Yok, Olay Ürünün Kendisinde

Ana Sayfa » GÜNCEL » ICO’lar İçin Birinci Sınıf Borsada Listelenmenin Bir Başarı Garantisi Yok, Olay Ürünün Kendisinde
ICO’lar İçin Birinci Sınıf Borsada Listelenmenin Bir Başarı Garantisi Yok, Olay Ürünün KendisindeICO piyasasının kendine has dinamikleri olduğu hemen herkesin malumu. Bir ICO’yu yatırımcıların gözünde başarılı kılan şeylerden en önemlisi de, sektörün önde gelen kripto paralarında listelenmeye başlamaları. Sadece yatırımcılar da değil, birçok proje geliştiricisi de, ürünün başarısını ölçerken bu parametreye bakıyor. Ancak görünen o ki, bu olay biraz da yanılgı. Yapılan yeni bir araştırma, önde gelen bir borsada listelenmenin, ICO’nun başarısını tek başına yukarı taşıyamayacağını ortaya koydu.

ICO’ların Telegram gruplarında en sık soruların birisi When Binance? oldu ve bu artık bir nevi klasik haline geldi. Koinin ne zaman Binance’de listeleneceğine dair sorulan ve artık biraz da işin komik tarafı gözetilerek yapılan bu espriler, yine de birçok yatırımcı ve proje geliştiricisi için halen çok önemli.

Otoriteler, yaptıkları araştırmada farklı bir sonuç bulmuş durumda. Buna göre, kaliteli bir borsada listelenmek her şeye çare demek değil. Tam aksine, o borsalarda uzun süre kalabilecek bir ürün ortaya koymak esas önemli olan şey ve birçok takım lideri bu noktada ciddi derecede yanılgıya kapılmış durumda.

Birinci sınıf olarak adlandırılan kripto para borsalarının sadece likidite sağlama şansı olduğunu belirten otoriteler, buna karşın esas olayın talebi karşılamak ve kaliteli bir ürün ortaya koymak olduğunu belirtiyor. Birçok projenin sadece borsada listelenmeye mesaii harcadığını ve bunun yerine ürün geliştirme ve partnerlikler noktasına eğilmelerini belirten otoriteler, tek başına borsa listemesinin bir şey ifade etmediğinin üzerinde ısrarla duruyor.

ICO’lar İçin Birinci Sınıf Borsada Listelenmenin Bir Başarı Garantisi Yok, Olay Ürünün Kendisinde isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

ICO’lar İçin Birinci Sınıf Borsada Listelenmenin Bir Başarı Garantisi Yok, Olay Ürünün Kendisinde - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin ve Diğer Kriptolar Dalgalı Görüntünün Devam Etmesiyle Cansız Seyrediyor Dünya Vahşi Yaşam Fonu Blockchain’i Kullanmaya Başladı Dev Bitcoin Balinaları Uyanıyor: Bu BTC Fiyatı İçin Ne İfade Ediyor? Ethereum danışmanına tutuklama Bitcoin’de Düşüşü Öngören Analistten Korkutan Tahmin IMF Bitcoin, Ethereum ve Ripple gibi kripto paraların yeniden inşası için zorlayıcı rol oynuyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır