Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Huobi ve VEB Anlaştı, Hedef Kripto Para Sektörünü Kalkındırmak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Huobi ve VEB Anlaştı, Hedef Kripto Para Sektörünü Kalkındırmak
Huobi ve VEB Anlaştı, Hedef Kripto Para Sektörünü KalkındırmakHuobi, Rusya‘daki Vnesheconombank ile işbirliği yaparak yerel kripto para sektörünü kalkındırmaya çalışıyor. İkili tarafından açılan yeni “yasal laboratuvar”, Blockchain şirketlerinin yasal sorunlarını çözmekle uğraşacak.

Yerel Sektöre Destek

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Huobi bundan bir süre önce Rusya’da yeni bir ofis açtı. Bu ofis, müşterilere 24 saat boyunca Rusça olarak online hizmet sağlıyor.

Ana merkezi Singapur’da olan Huobi, Rusya’da bir süredir faaliyet gösteriyor. Şirket ülkede ofis açmadan önce dahi Rusya’daki bazı şirketlerle iletişime geçti ve bazı ortaklıklar kurmaya başladı.

Huobi’nin Rusya’daki ana ortağı ise devlet tarafından yönetilen Vnesheconombank (VEB). Huobi’nin Rusya şubesiyle VEB’in Dijital Dönüşüm Merkezi arasında çeşitli alanlarda işbirliği yapılıyor: Eğitim, yasal projeler ve Blockchain araştırmaları.

Bu ikili şimdi de yerel kripto para ve Blockchain şirketlerine yardımcı olabilmek için Huobi Legal Lab adlı yeni bir proje oluşturdu. Huobi Legal Lab, ‘dijital ekonomiye’ katkı sağlayan şirketlerle Rusya yasaları arasında adeta bir köprü görevi görecek.

Huobi Legal Lab bünyesindeki araştırmacılar ayrıca yerel kripto para sektörüyle ilgili çeşitli araştırmalar yaparak yeni tasarılar hazırlamayı planlıyorlar. Dolayısıyla Huobi Legal Lab’in amacı hem yerel şirketlerin mevcut yasalara uyum sağlamasını kolaylaştırmak hem de Rusya’daki kripto para ve Blockchain sektörlerinin genel olarak kalkınmasını sağlamak.

Huobi ve VEB bu amaç doğrultusunda Moskova Uluslararası İlişkiler Devlet Enstitüsü’nden (MGIMO) destek alacaklar. Legal Lab’in yöneticisi ise MGIMO profesörlerinden Elina Sidorenko olacak.

Huobi ve VEB Anlaştı, Hedef Kripto Para Sektörünü Kalkındırmak isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Huobi ve VEB Anlaştı, Hedef Kripto Para Sektörünü Kalkındırmak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Japonya ve Brezilya arasında Ripple xRapid ürünü kullanılacak İzlanda’nın Blockchain Tabanlı Kimlik Platformuna, Tim Draper’den Yatırım Geldi! 3 Ocak Bitcoin fiyat analizi: BTC düzeltme ile yeniden 4.000 doların altında Kripto Para Piyasasının Düşüşü İki Endüstri Uzmanı: Bitcoin ETF’si Yıl Sonuna Kadar Gelmeyecek Bitcoin Teknik Analizi: 28 Mayıs 2019

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır