Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Holo [HOT] Yüzde 55.15’lik Sıçrama Yaptı ve Diğer Kripto Para Sahiplerini Şaşırttı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Holo [HOT] Yüzde 55.15’lik Sıçrama Yaptı ve Diğer Kripto Para Sahiplerini Şaşırttı
Holo [HOT] Yüzde 55.15’lik Sıçrama Yaptı ve Diğer Kripto Para Sahiplerini Şaşırttı

© Reuters.  © Reuters.

3 Eylül Pazartesi günü, nispeten ayı piyasasının hakim olduğu kripto para dünyası, beklenmeyen bir kripto para biriminin sıçraması ile şaşkınlığa uğradı. Söz konusu sıçrama top 50 içerisindeki çoğu kripto para biriminin kızıla boyandığı bir anda geldi. %55.5’e varan bir sıçrama yapan Holo (HOT), geçtiğimiz aylarda da benzer haberler ile karşımıza çıkmıştı.

23 Temmuz ve 6 Haziran tarihlerinde sırasıyla %50 ve %60 oranında artış gösteren Holo, çoğu topluluk üyesi tarafından klasik bir pump and dump olayı olarak görülmekteydi.

Holo basın saatine göre %47.37’lik bir artışa sahip ve 0,001334 dolar üzerinden işlem görmekte. Sürpriz kripto para biriminin toplam piyasa hacmi 177 milyon doların üzerindeyken, 24 saatlik ticari hacmi ise 42 milyon civarında geziniyor.

Kodlama topluluğu üyelerinin birçoğu, Holo’nun kodunun, her şeyi değiştirecek yapı ve vizyona sahip, temiz ve düzenli bir proje olduğunu düşünüyor. Holo teknik olarak diğer kripto para kullanıcılarına tamamiyle merkeziyetsiz uygulama hizmeti sunan bir merkeziyetsiz sunucu platformu. HOT tokeni ise sistemin kripto para birimi olarak öne çıkmakta.

Basın saatinden yaklaşık 1 saat önce, lider kripto para birimi Bitcoin de dahil olmak üzere, ilk 5 içerisindeki çoğu koin kızıla boyanmıştı. Top 5 arasında basın saatine göre hala düşüş yaşayanların arasında %0.62 ile Ethereum, %0.09 ile XRP bulunuyor.

Söz konusu Holo sıçraması sonucu bir sürü kripto para topluluğu üyesi de şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Cryptoclast isimli kullanıcı ise şu tweet’i attı:

”İnsanlar projeyi keşfediyor ve treni kaçırmak istemiyor. Açıkçası, dünyanın ihtiyacı olan şey bu.”

The post Holo [HOT] Yüzde 55.15’lik Sıçrama Yaptı ve Diğer Kripto Para Sahiplerini Şaşırttı appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Holo [HOT] Yüzde 55.15’lik Sıçrama Yaptı ve Diğer Kripto Para Sahiplerini Şaşırttı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Araştırma: ‘Litecoin’in Şu Anki Değeri Olması Gerekenden Çok Fazla’ ABD Federal Rezervi Ulusal Dijital Para Fikrini Desteklemiyor Kripto Para Piyasası Tekrardan Kızıla Boyandı – Top 10 Kripto Para Çift Haneli Düşüş Yaşıyor! Zengin Y Kuşağının 4’te 1’i Kripto Para Yatırımı Yaparken, Yüzde 31’lik Kısmı İse ”İlgi Duyuyor” Bitcoin Balinası fiyatları düşürebilir: 5.174 adet BTC Bitfinex’e transfer edildi Ethereum’un kurucu ortağından dikkat çekici 2047 kehanetleri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır