Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Hep Konuşulanı Yapan Adam ve Hikayesi İle Tanışın: Kredi Çekip Kripto Paralara Yatırım Yaptı, Sonu Ne Oldu?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Hep Konuşulanı Yapan Adam ve Hikayesi İle Tanışın: Kredi Çekip Kripto Paralara Yatırım Yaptı, Sonu Ne Oldu?
Hep Konuşulanı Yapan Adam ve Hikayesi İle Tanışın: Kredi Çekip Kripto Paralara Yatırım Yaptı, Sonu Ne Oldu?

© Reuters.  © Reuters.

Ekonomik danışmanlar her zaman kaybetmeyi göze alamayacağınız kadar yatırım yapmamanızı tavsiye ederler. Yine de bir çok insan işin sadece kazanç kısmına bakarak, ne kadar yatırırsa o kadar fazla kazanacağını düşünmekte ve inanılmaz yatırımlar yapmakta.

Birleşik Arap Emirliklerinde yaşayan bir Fransız gurbetçi de, kripto para birimlerine yatırım yapmak için çektiği krediyi 3 yıl boyunca ödeyecek. Söz konusu kendi maaşının her ay 3’te 2’sinin kesilmesine neden oluyor. Peki bir çok kişinin konuştuğu kredi çekip kripto yatırımı yapma fenomeni, gerçekten işe yaradı mı?

Konuşulanı Yaptı
Bitcoin’in geçtiğimiz yıl 20.000 dolara çıktığı zamanlarda insanlar evlerini ipotekleyip kripto para birimlerine yatırım yapmaktaydı. Hatta bu kişilerin arasında evini satıp bütün miktarı Bitcoin’e yatıran, daha sonra da piyasa çöküşe geçince bir kamping alanına yerleşenler bile vardı.

Haberimizde paylaştığımız Fransız ise ilk başta küçük yatırımlar ile başlayıp, daha sonra ciddi kazanç elde ettiğini gördükten sonra bunu daha da arttırmak istemiş ve krediye başvurmuş.

”Geçtiğimiz Eylül ayında biraz yatırım yaptım ve her şey güzel geçti. Yatırdığımın üç veya dört katı kazanç elde ettim.”

Kabin görevlisi olarak çalışan Fransız, 367.000 Dirhem (100.000 dolar civarı) kredi çekip hepsini Litecoin, Neo, Ethereum, Lumen ve XRP’ye yatırmış.

İlk olarak her şey yolunda gitse de daha sonra zor günler başlamış.

”10 Gün içerisinde 100.000’in üzerinde dirhem kazandım ve her şey mükemmel devam etmekteydi.”

Ancak daha sonra elde ettiklerini nakde çevirmemiş ve paranın hep akacağı hatasına düşmüş. Kripto piyasası inanılmaz değer kaybettikten sonra panik yapıp satanlardan olmamış ve şu an hala sahip olduğu kripto para birimlerinin eski değerine dönmesini bekliyor.

The post Hep Konuşulanı Yapan Adam ve Hikayesi İle Tanışın: Kredi Çekip Kripto Paralara Yatırım Yaptı, Sonu Ne Oldu? appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hep Konuşulanı Yapan Adam ve Hikayesi İle Tanışın: Kredi Çekip Kripto Paralara Yatırım Yaptı, Sonu Ne Oldu? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Statista: Türkiye En Çok Kripto Para Kullanan Ülke Reuters: Bitcoin’in fiyatını tek bir ‘gizemli’ alıcı yükseltti Bitcoin ve Yuan arasındaki ters korelasyon, rekor seviyelerde SEC, ABD’li Bitcoin borsasının hisse senetlerinin alım satımını askıya aldı Danimarka Hükümeti’nin Enerji Şirketi Energinet, IOTA İle Olan Ortaklığını Büyüttü! Ünlü Analist: Bitcoin Fiyatındaki Yüzde 25’lik Toparlanma, ”Zombi Rallisiydi”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır