Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Hedefteki adam konuştu: Bitcoin fiyatının düşmesi amaç değil sonuç!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Hedefteki adam konuştu: Bitcoin fiyatının düşmesi amaç değil sonuç!
Hedefteki adam konuştu: Bitcoin fiyatının düşmesi amaç değil sonuç!

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin’in mucidi olduğunu iddia ettiği için Faketoshi (sahte Satoşi) olarak tanınan Craig Wright, piyasalardaki son düşüşü yorumladı. Bitcoinin fiyatının düşmesi amaç değil sonuç olduğunu söyledi.

Bitcoin fiyatının düşmesi amaç değil!Craig Wright, tüm suçu, en büyük Bitcoin madencilik devi olan Bitmain’e attı. Bitmain, Bitcoin Cash’teki kontrolu Craig Wright tarafına kaptırmamak için tüm hash gücünü Bitcoin ABC‘ye aktardı.

Wright, piyasadaki çöküşün sebebi olarak, Bitcoin SV zincirini daha etkin kullanmak için devasa enerji harcadıklarını ve bunu finanse etmek için de BTC’lerini sattıklarını belirtti. Aynı zamanda, piyasadaki likitidenin oldukça sığ olduğunu ifade etti. Açıklamalarına şöyle devam etti:

“Bizim amacımız piyasaları göçertmek değildi, ancak bu hiç yaşanmayacaktı. Çünkü eğer daha fazla paramız olsaydı, BTC’lerimizi bu fiyattan asla satmazdık. Gerçek şu ki, biz BTC fiyatlarını düşürmeye çalışmıyoruz. Bu bizim hedefimiz değil sadece kötü bir rastlantı!

Uzun zamandır rakibi olan Bitmain CEO’su Jihan Wu hakkında görüşü sorulduğunda Wright, Wu’nun Bitcoin Cash protokolüne daha fazla coin ekleyerek değiştirmek istediğini söyledi. Rakibinin, BCH protokolünde ICO düzenlemek istediğini söyledi. Zaten SEC buna geçit vermedi. Tüm bugün yaşadıklarımızı iki yıl önce öngördüğünü söyledi:

“Burada asıl istenen amaç, tüm Çinli firmalarda karşılaştığımız kanunlardaki açıklardan yararlanarak haksız kazanç elde etmek. Sizi bilmem ama Bitcoinin küresel olarak kabulu için en son isteyeceğimiz şeyin sistemin giderek illegaliteye kaçmasıdır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hedefteki adam konuştu: Bitcoin fiyatının düşmesi amaç değil sonuç! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çin’deki Blockchain Şirketlerine İnternet Sansürü Geliyor Bitcoin Cash Nasıl Yüzde 40 Değer Kazandı? Bu üç flippening olayını incelemelisiniz Doktor Kıyamet’ten beklenen küresel kriz ve Bitcoin yorumu Bitcoin’de düşüşe rağmen beklenti hala yüksek… İşte nedenleri… Satoshi İfşası İnandırıcı mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır