Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Hak Ettiği Değerin Altında Olan En Önemli 3 Kripto Para

Ana Sayfa » GÜNCEL » Hak Ettiği Değerin Altında Olan En Önemli 3 Kripto Para
Hak Ettiği Değerin Altında Olan En Önemli 3 Kripto Para

© Reuters.  © Reuters.

Şu an gerçek değerini bulamamış en önemli 3 kripto para hangisi dersiniz? Sizin için araştırdık. İşte bulduğumuz sonuçlar.

İşte Değerinin Altında Olan En Önemli 3 Kripto ParaWaltonChain (WTC)2013 yılında kurulan WaltonChain, tedarik zincirlerini blokzincir teknolojisiyle geliştirmeyi hedefliyor.

Değeri gerçekten bilinmeyen bu şirket, bu işi yapan tek şirket değil. Ancak güçlü ortaklıkların avantajına sahip. Devasa ödeme platformu Alibaba (NYSE:BABA), ekosistemini sürdürmesine yardımcı olmak için WaltonChain ile beraber çalışıyor. Çin hükümeti bile WaltonChain’e yatırım yapıyor. Şirketi, bu yılın başlarında bir aşı skandalı ile ilgili yardımcı olmaları için görevlendirdi.

Nüfus yoğunluğu nedeniyle Çin, gıda, ilaç ve diğer endüstrileri alanlarında büyük çaplı sorunlarla karşılaşıyor. Bu nedenle, gelişmiş izleme sistemlerine ihtiyaç duyuyorlar. Piyasadaki diğer ürünlere benzer olan WaltonChain bu konuların bir kısmını ele almak için kendi RFID etiketlerini oluşturma sürecindedir. Ancak WaltonChain, blokzincir teknolojisinden dolayı kendi ürünlerinin daha ucuz ve daha güvenli olacağını vaat ediyor.

Maalesef, WTC fiyatları bu yıl bir düşüşe girdi. Ama gerçek başarısı henüz bu çeyrekte başlamış gibi görünüyor. İzlenmesi gereken önemli bir kripto para.

Augur (REP)Bu şirket, kullanıcıların Augur (REP) kullanarak istedikleri herhangi bir konuda bahis yapabileceği bir tahmin pazarıdır. Doğru tahminler ödüllendirildiğinden ve yanlış tahminler cezalandırıldığından dolayı, aldatıcı davranışlar engellenir.

Sonuçları tahmin eden birkaç uzman yerine, daha büyük halk bunu yapabilir. Benzersiz bir fikirdir ve birkaç yıl süren geliştirmelerden sonra, Augur şimdi tamamen işlevseldir. Ancak şu anki değeri olması gerekenden düşük kalmaktadır. Bir sonraki adım kullanıcı tabanını büyütmektir.

Loom Network (LOOM)Loom Network aynı anda birçok amaca hizmet eder. Bu da 2018’in son çeyreğinde (Q4) ve 2019’da yüksek potansiyele sahip bir kripto para olmasını sağlar. LOOM tokenine sahip bir blokzincir ve Ethereum tabanlı oyun ve sosyal medya platformudur. Ayrıca, dApps ve akıllı sözleşmeler oluşturulabilen bir platformdur ve büyüyen bir kullanıcı tabanına sahiptir.

Loom Network, oyun severler için büyük bir potansiyel ve cazibeye sahiptir. Loom blokzinciri, benzersiz özellikler için kullanıcılarına kapıları açar. Ayrıca, satın alım ve ödüller için Loom kullanır.

Şirketin, kodlama ve akıllı sözleşmelerin nasıl yapıldığını öğreten CryptoZombies adlı bir aracı bile var. Şu anda 130,000 kişi bu oyunu oynuyor ve platformda nasıl program yapacağını öğreniyor. Büyümek için çok fazla potansiyele sahip.

Sosyal ağ açısından ise, asıl avantaj Loom Network’un reklamsız olmasıdır. Bunun yerine, ekosistemdeki trafiğe dayalı olarak Loom Network (LOOM) kazanabilirler.

Diğer haberler için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hak Ettiği Değerin Altında Olan En Önemli 3 Kripto Para - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Trump’ın Açıklamaları Sonrasında Ünlü Model Bitcoin’e İlgisini Açıkladı Tom Lee: Kripto kışı bitti, önümüzde Bitcoin yeni zirveleri var Çin Merkez Bankası: Dijital Para Birimimiz Hazır Donald Trump’ın Son Açıklamaları Bitcoin’i Uçurabilir! deVere Group ”Gelecek 10 Yıl İçinde Bitcoin ve Kripto Para Hacmi 50 Kat Artacak” Kripto Piyasası, SEC’in Sektör Buluşmalarını Başlatmasıyla Toparlandı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır