Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Grayscale Investments Yetkilisi: Ripple ve Ürünleri Mükemmel Birer Fırsat

Ana Sayfa » GÜNCEL » Grayscale Investments Yetkilisi: Ripple ve Ürünleri Mükemmel Birer Fırsat
Grayscale Investments Yetkilisi: Ripple ve Ürünleri Mükemmel Birer Fırsat

2/2


2/2


18 Eylül Salı günü, dünyanın en büyük yatırım firmalarından birisi olan Grayscale Investments‘ın yöneticilerinden Michael Sonnenshein, Bloomberg‘e konuştu ve kripto para piyasalarının çökmesi ve kripto para birimlerinin kurumsal yatırımcılar tarafından kullanılması hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu.

Röportaj ilk olarak 2017 yılının sonlarında yaşanan fantastik boğa koşusu ile açıldı ve Sonnenshein daha sonra Asya piyasasının kripto para birimlerine karşı çok ‘iştahlı’ olduğunu ve bu sayede bir çok rakibinin önüne zıpladığını ifade etti. Bunun yanı sıra Michael, şu sıralar kripto para dünyasına girmek isteyen kurumsal yatırımcıların çok fazla olduğunu da belirtti.

Sonnenshein şu sıralar kripto para birimlerine uygulanan yaptırımların ve düzenlemelerin, fiyat düşüşüne yol açtığını ancak fiyat düşüşünden sonra bile, yapılan bir çok yatırımın kripto para birimlerinin aslında genel kabule doğru ilerlediğinin göstergesi olduğunu ifade etti. Başarılı yöneticiye göre kripto para sektörü hala erken evrelerinde ve yapılan düzenlemeler ”geçici” firmaların sektörden çekilmesine sebep olacak.

Ripple, Kripto Para Okyanusunda Dalgalar Yaratıyor
Ripple konusuna da değinen Sonnenshein, firmanın sınır ötesi ödemeleri ve havaleleri kökten değiştirerek, kripto para okyanusunda büyük bir dalga oluşturmakta olduğunu belirtti. Yatırım uzmanı Sonnenshein, Ripple’ın sahip olduğu ürünlerin yatırımcılar, özellikle kurumsal olanlar, için mükemmel birer fırsat olduğunu söylemeden edemedi.

Bunun yanı sıra Sonnenshein’a göre bir çok yatırımcı altın gibi geleneksel varlıklardan, Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para varlıklarına geçiş yapmakta ve bu bir süre daha devam edecek.

Grayscale Investments Yetkilisi: Ripple ve Ürünleri Mükemmel Birer Fırsat isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Grayscale Investments Yetkilisi: Ripple ve Ürünleri Mükemmel Birer Fırsat - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin rallisi tamam mı devam mı?: Tom Lee ve Arthur Hayes BTC’yi yorumladı Bitcoin (BTC) Tarihinde Böyle bir ”Hafta” Yok, Neden mi? Bitfinex’in Yeni Bankacılık Ortağı Hong Kong’daki Bank of Communications Oldu Denetim Raporu: QuadrigaCX’in Cüzdanları Nisan Ayından Beri Boşmuş Rusya’da Dünyanın En Büyük Blockchain Seçimi Yapıldı Ünlü Analist Ethereum’da Güçlü Sıçramaya İşaret Etti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır