Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Goldman Sachs Yöneticisi, Mike Novogratz’ın Firmasına Geçiş Yaptı! – Wall Street Kan Kaybetmeye Devam Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Goldman Sachs Yöneticisi, Mike Novogratz’ın Firmasına Geçiş Yaptı! – Wall Street Kan Kaybetmeye Devam Ediyor
Goldman Sachs Yöneticisi, Mike Novogratz’ın Firmasına Geçiş Yaptı! – Wall Street Kan Kaybetmeye Devam Ediyor

2/2


2/2


Kripto para piyasasının en ünlü isimlerinden ve ”boğalarından” olan Mike Novogratz‘ın Galaxy Digital Capital Management platformu, Wall Street’ten yetenek avlamaya devam ediyor. Galaxy Digital kurucusu gibi Goldman Sachs (NYSE:GS) bünyesinde çalışmış bir isim olan Ian Taylor‘ı, platformun danışmanlık hizmetleri koluna katmayı başardı.

Bloomberg kaynağının aktardığı habere göre, Taylor 2019 yılının Ocak ayından önce Galaxy Digital’e taşınmış olacak. Taylor’ın LinkedIn (NYSE:LNKD) profiline göre, kendisi 19 yıla yakın çalıştığı Goldman Sachs grubunda genel müdür görevini üstlenmekteydi. Galaxy Digital geçtiğimiz Şubat ayında 250 milyon dolar toplamayı başardığından beri, özellikle Wall Street’in önemli yöneticilerini avlamaya hız kazandırmıştı.

Bankacılar Kripto Para Firmalarına Akın Ediyor
Novogratz 2018 yılının Nisan ayında yine bir Goldman Sachs yöneticisi olan Richard Kim‘i Galaxy Digital’in COO‘su olarak firmasına katmayı başarmıştı. Kim aslında kendisinden önce Goldman Sachs’tan Galaxy Digital’e geçiş yapan ünlü analist Luka Jankovic’ten sonra firmaya katılan ikinci isim olmuştu ki şu an Ian Taylor ile bu sayı üçe çıktı.

Kripto para endüstrisinin en zengin adamlarından birisi olan Novogratz’ın kendisi de geleneksel finans sektörünü bırakıp kripto para sektörüne geçen ve kendi platformunu kuran isimlerden bir tanesi. Novo geçtiğimiz günkü açıklamalarında mevcut ayı piyasasına rağmen 2019 yılı içerisinde veya 2019’a girmeden yeni rekor seviyelerin görüleceğinden emin olduğunu vurgulamış ve piyasaya umut saçmıştı.


İlgili haber:
Novogratz’dan Boğa Çağrısı: Bitcoin Yıl Sonu 8.800 – 9.000 Dolar, 2019 Yılında İse 20.000 Dolar Olacak!

Goldman Sachs Yöneticisi, Mike Novogratz’ın Firmasına Geçiş Yaptı! – Wall Street Kan Kaybetmeye Devam Ediyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Goldman Sachs Yöneticisi, Mike Novogratz’ın Firmasına Geçiş Yaptı! – Wall Street Kan Kaybetmeye Devam Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çin kendi kripto parası ile Bitcoin’i öldürebilir Ethereum Nasıl Satın Alınır? 4 Adımda ETH Satın Alma Rehberi Mark Dow: Bitcoin Gelecek Vaat Etmiyor HSBC’nin Kripto Paralarla İlgili İşlemleri Yasakladığı İddia Ediliyor! Kripto Para Piyasasındaki İvme Yavaşlamaya Başladı – Yakın Zamanda Fiyatsal Bir Düzeltme Görecek Miyiz? Pompliano’dan Trump’a açık Çin mesajı: “BTC’nin hepsini istiyorlar”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır