Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Gemini, Çok Önemli Wall Street Çalışanını, Operasyon Direktörü Yaptı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Gemini, Çok Önemli Wall Street Çalışanını, Operasyon Direktörü Yaptı!
Gemini, Çok Önemli Wall Street Çalışanını, Operasyon Direktörü Yaptı!Kripto para borsası Gemini, Litecoin’i borsaya eklemesinin ardından bir hamle de yönetimsel bazda yaptı. Gemini’den yapılan açıklamada Operasyon Direktörü olarak, Jeanine Hightower-Sellitto ile anlaşmaya varıldığı belirtildi.

Çok kaliteli bir kripto para borsası oluşturmak için hamlelerini giderek arttıran Gemini’nin kurucu ortaklarından birisi olan Cameron Winklevoss, Medium üzerinden yaptığı açıklamada Sellitto’nun çok kaliteli bir CV’si olduğuna ve tecrübesi ile Gemini’ye çok şey katacağına inandığını ifade etti.

Borsanın en üst seviyede müşteri memnuniyeti sunmak ve kullanıcılarına çok iyi bir deneyimi yaşatmak için sıkı bir çaba sarf ettiklerini belirten Winklevoss, Sellitto hamlesi ile bu noktada bir adım daha ileriye atmak istediklerini belirtti. Gemini’ye katılmadan önce International Securuties Exchange’de COO olarak çalışan Sellitto, Wall Street’in önemli isimleri arasında gösteriliyor. Borsa NASDAQ’a satılmadan yaptığı hamleler ile, ISE’nin büyümesinde büyük bir pay sahibi olarak gösterilen Sellitto, bundan sonra Gemini’nin başarısı için çaba sarf edecek.

Cameron Winklevoss, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Jeanine, daha önceden çok ciddi bir tecrübeye sahip. Bir işletmenin büyümesi için nelere ihtiyacı olduğunu ve neler yapılması gerektiğini çok iyi biliyor. Kendisinin, bize sunacağı çözümler ve yapacağı katkılar ile birlikte, Gemini’yi çok iyi yerlere taşımasını bekliyoruz ve kendisiyle çalışacağımız için oldukça mutluyuz.”

Bu son Gemini hamlesi ile birlikte, Wall Street’ten kripto para piyasalarına kayan kalifiye eleman sayısı da, bir artmış oldu. Bakalım Sellitto, Gemini’ye neler katacak?

Gemini, Çok Önemli Wall Street Çalışanını, Operasyon Direktörü Yaptı! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Gemini, Çok Önemli Wall Street Çalışanını, Operasyon Direktörü Yaptı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Arjantin Halkı Güvenli Liman Olarak Bitcoin’e Koşuyor – 12 Bitcoin ATM’si Hizmet Veriyor Binance Araştırması: Ayı Piyasası Bitti VanEck karardan bir ay önce BTC ETF başvurusunu geri çekti 2020 Ethereum yılı mı olacak? Eski ve Tecrübeli Goldman Sachs Yöneticisi, Blockchain Odaklı Hedge Fonuna Katıldı! Bitcoin 0,69% artışla 9.174,3 seviyesinin üzerine çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır