Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Gemini Borsasındaki Litecoin Trading İşlemleri Bugün Başladı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Gemini Borsasındaki Litecoin Trading İşlemleri Bugün Başladı!
Gemini Borsasındaki Litecoin Trading İşlemleri Bugün Başladı!Winklevoss ikizlerinin kripto para borsası olan ABD tabanlı Gemini, yaklaşık bir hafta önce platformlarına kabul ettikleri dördüncü kripto para birimi Litecoin‘i duyurmuşlardı. Listeleme duyurusuna rağmen platformun resmi olarak Litecoin listelemesi yapması ve işleme sunması için, resmi onay gerekmekteydi.

Söz konusu haber ile birlikte Litecoin, Gemini’de listenelecek 4. kripto para olmayı başardı. Platformda, Bitcoin, Ethereum ve Zcash listeleniyor. Gemini, Litecoin’in borsada işlem görecek olmasının yanı sıra, platformun depolama ve emanet hizmetlerinden de faydalanacağını açıkladı.

Litecoin için resmi onay ve izin alınması şartı, 12 Ekim tarihindeki duyurunun LTC fiyatları üzerinde pek etkili olmamasının arkasındaki sebep olarak gösterilmekte ve o tarihten beri bir çok önemli isim Litecoin’in listeleneceği tarihi yakından takip etmekteydi. Bunlardan bir tanesi de koinlerin likiditesini ve stabilitesini yakından takip eden Weiss Ratings oldu.

Weiss Ratings 15 Ekim tarihinde attığı bir tweet ile, Gemini borsasının Litecoin için gereken onayı aldığını müjdeleyenlerden bir tanesi. Gemini kendi Medium blog gönderisinde verdiği bilgiler dahilinde, Litecoin trading işlemlerinin 16 Ekim Salı günü Türkiye saati ile 17:30 itibariyle başladığını duyurdu. Litecoin için olan para yatırma işlemleri ise 12 Ekim tarihinden beri aktif.

Gemini Borsasındaki Litecoin Trading İşlemleri Bugün Başladı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Gemini Borsasındaki Litecoin Trading İşlemleri Bugün Başladı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ayı Piyasası, ATM’leri Vurmadı: Avustralyalı ATM Girişimi, Haftalık 360 Bin Dolar Kazanıyor İşte Bitcoin’in şimdi hangi seviyeleri görebileceğine yönelik yeni tahminler Kripto borsası Coinbase tek başına boğa koşusunu tetikleyebilir mi? Kazakistan’daki Anaokulları Blockchain’i Kullanacaklar Zimbabve Maliye Bakanı: Kripto Para Birimleri Zimbabve’nin Nakit Sıkıntısını Çözebilir Cryptopia Borsası, Yenilenmeye Devam Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır