Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Geçen Haftanın Kazananları: XLM Bir Haftada Yüzde 50 Artış Yaşadı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Geçen Haftanın Kazananları: XLM Bir Haftada Yüzde 50 Artış Yaşadı
Geçen Haftanın Kazananları: XLM Bir Haftada Yüzde 50 Artış Yaşadı

3/3


2/3


Kripto para piyasasındaki bazı koinler geçtiğimiz hafta artış trendine girdiler. Geçtiğimiz haftayı en verimli geçiren koinlerden biri Stellar’dı (XLM). Şu anda bir düzeltme sürecine giren ve %2 civarında değer kaybı yaşayan Stellar, geçtiğimiz hafta genelinde neredeyse %50’lik bir artış yaşadı ve epey güzel bir hafta geçirdi.

Güzel Hafta

Kripto para piyasasında geçtiğimiz günlerde bir artış yaşanmaya başladı. Son birkaç gündür piyasanın en çok ilgi çeken koininin Ripple (XRP) olduğunu söylesek herhalde yanılmış olmayız. Çok kısa bir süre içerisinde %100 civarında değer artışı yaşayan XRP, kısa bir süreliğine Ethereum’u geçmeyi başararak kripto para piyasasının en büyük ikinci koini olmuştu.


İlgili haber:
Ripple Durdurulamıyor! Ethereum’u Geride Bıraktı ve İkinciliğe Yerleşti!

Geçen haftanın en hareketli koinlerinden biri de Stellar’dı (XLM). An itibariyle piyasanın en büyük altıncı koini olan XLM, geçtiğimiz yedi günde %50 civarında değer artışı yaşadı. Ancak XLM şu anda piyasadaki diğer pek çok koin gibi bir düzeltme sürecine girdi ve yüzde 2 civarında değer kaybetti.


Olumlu Gelişmeler

Stellar tabanlı ticari kuruluşlardan olan Lightyear Corporation, bu ayın başlarında Interstellar adlı bir ortak şirket oluşturmak için Chain Inc. ile bir araya geldi. Bu birleşim sonucunda Stellar ağından daha fazla varlık yönetiliyor olacak ki bu da ağın gelişimine ciddi katkıda bulunacak. Stellar Development Foundation’ın ve Lightyear’ın kurucusu olan Jed McCaleb, konu hakkında şu açıklamayı yaptı:

“Chain ekibi Blockchain teknolojisinin şirketlere yayılması konusunda önemli bir rol oynadı. Çeşitli organizasyonları Stellar ağına kazandırmak için güçlerimizi birleştirmekten çok memnunuz.”

Geçen Haftanın Kazananları: XLM Bir Haftada Yüzde 50 Artış Yaşadı isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Geçen Haftanın Kazananları: XLM Bir Haftada Yüzde 50 Artış Yaşadı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Huobi Kripto Para Borsası, Cebelitarık Lisansını Sonunda Aldı! 300 Yıllık Saat Üreticisi, Kripto Para Cüzdanı İçeren Saat Üretecek! Bitcoin 3.700 Dolara Düştü! John McAfee’nin Hayatı Film Oluyor! Ukraynalıların Kripto Gelirlerinin Yüzde 19.5’ini Vergi Olarak Ödemesi ”Tavsiye Ediliyor” Dev İspanyol Bankası BBVA, Blockchain Üzerinde Porsche Holding’e 150 Milyon Avroluk Kredi Verdi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır