Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Fidelity Kripto Para İçin 5 Nedenden Dolayı Çok Önemli!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Fidelity Kripto Para İçin 5 Nedenden Dolayı Çok Önemli!
Fidelity Kripto Para İçin 5 Nedenden Dolayı Çok Önemli!

© Reuters.  © Reuters.

Fidelity kripto para dünyası için önemli bir yatırım yönetim şirketi. 1946 yılında kurulmuş ve karşılıklı fonlamaya dayanan bir yapısı var. Amerika’da Boston’da bulunan şirketin 29 milyon müşterisi var. Müşterilerinin varlıklarının toplam değeri 7.2 trilyon dolar. Fidelity kripto para dünyası için neden çok önemli yazımızda bu konuya yer vereceğiz.

Fidelity Kripto Para Dünyasına Giriyor!Fidelity kripto para dünyasına açacağı bir şube ile girecek. Bu oluşumun kripto topluluğu ve sektöre ne gibi yansımaları olacak.

Fidelity yukarıda da belirttiğimiz gibi, bir varlık yönetim şirketi ve dünyada dördüncü sırada, nakdi mutabakatı olan Bitcoin vadelilerden farklı olarak, şirket kurumsal müşterileri için, dijital paraları elinde tutacak ve ticaretini yapacak.

Bu açıklama ve getireceği sonuçlar epey bir dalgalanmaya neden oldu kripto topluluğunda son iki haftadır. Bu kararın mutlaka çok geniş yankıları ve Bitcoin fiyatına etkileri olacak.

Ancak bu karar sektörün şu anki durumu hakkında nasıl bir sonucu olacak. Lala World CEO’su Sankalp Shangari’nin analizini sizin için derledik.

Hafife Alınmamalı7.2 trilyonluk bir şirketin piyasaya girmesi öyle hafife alınacak bir olay değil. Her müşterinin sahip olacağı miktarda bitcoin yok sektörde. Bu finans devi, piyasaya müşterilerinin değişen talepleri nedeni ile giriyor. Bir gecelik bir karar da değil. Çok ciddi bir araştırma ve planlamadan sonra alınmış.

Ciddi Bir YatırımBu karar bitcoin ve kripto paraların çok ciddi bir yatırım aracı olduğunun bir çeşit kanıtı aslında. Şu ana kadar riskli bir alt kültür olarak tanımlanmıştı. Bu tür güvenli bir ismin bu sahada olması çok geniş ve yeni müşterileri bu alana çekecektir.

Wall Street Kripto ile Buluşuyor2019 yılı Wall street ve kriptonun bir araya geldiği bir yıl olacak. Fidelity pazara giriyor. Intercontinental Bakkt vadelileri yıl bitmeden piyasaya sürecek. Ve Goldman Sachs (NYSE:GS) BitGo’ya 16 milyon dolar yatırım yaptı

Haziran 2019 15 Bin DolarShangari’ye göre, piyasaya girecek devasa likidite miktarı bitcoin fiyatını 2019 Haziran’ına gelmeden 15 bin dolara çıkaracak. Bu tahmin daha temkinli, dikkatli ve mantıklı bir tahmin gibi görünüyor değil mi?

Iyi Bir Patlama GeliyorGelecek aylarda buna benzer adımları fazlasıyla göreceğiz. Fidelity’nin bu adımıyla, diğer şirketlerin müşterilerinin bu yöndeki taleplerine hayır demeleri zor olacak gibi görünüyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Fidelity Kripto Para İçin 5 Nedenden Dolayı Çok Önemli! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 1 Yılın Yükseğine Yakın Geziniyor Binance’den İçerik Üretim Platformuna Milyon Dolarlık Yatırım Bobby Lee: ‘Para Özgürlüğünün Olmadığı Yerde Sahte Özgürlük Vardır’ Merkeziyetsiz Sosyal Medya Platformu Steemit, CEO Değişikliğine Gitti! Fidelity XRP- Stellar- Bitcoin Cash- EOS ve Litecoin’i de platformuna dahil etmeyi planlıyor Ripple 2019’un en kötü performans sergileyen büyük kripto parası oldu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır