Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum’un Fiyatı Hard Fork Beklentisine Rağmen Yükselişte

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum’un Fiyatı Hard Fork Beklentisine Rağmen Yükselişte
Ethereum’un Fiyatı Hard Fork Beklentisine Rağmen Yükselişte

© Reuters. © Reuters.

Ethereum hard forkunun kısa süre içerisinde gerçekleşmesi bekleniyor ve hard forkun gerçekleşecek olduğu tarih ile ilgili olarak Ocak ayının ortası işaret ediliyor. Henüz tarihi belli değilken, piyasa hacmi ile 2. sıraya tekrar yükselmiş olan Ethereum, yatırımcılarından da ilgi görmeye ve alım taleplerinde büyük artışlara imkan vermişe benziyor. Bitcoin yerine Ethereum tercih edenler ve XRP ile birlikte Ethereum’u tekrar tercih etmeye başlayanların sayısının artmaya başlaması sonrasında piyasa hacmi ile fiyatı yükselen ETH’nin kısa vadeli olarak kazançlı çıkaracağını düşünen binlerce yatırımcı, şimdiden ETH depolamaya ve hesaplarında XRP ile birlikte ETH’nin durmasına yönelik satışları durdurup alımlar yapıyorlar.

Hard fork ortalığı cehenneme çevirebilir!
Kripto paraların hard fork dolayısı ile düşebildiği ve yükselebildiği ortam var. Bu ortamda yakında uygulanacak olan Ethereum hard forkunun piyasalarda ciddi etkilerinin olacağı tahmin edilirken, büyük bir kısmı yükselecek olduğuna inandıkları ETH fiyatı hakkında, bir kısmı ise düşüş bekleyen yatırımcıların hard forkun olumlu etkilerinin olacağına yönelik beklentileri mevcut.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum’un Fiyatı Hard Fork Beklentisine Rağmen Yükselişte - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Avrupa Merkez Bankası’ndan Bitcoin propagandası Dash, güvenlik açıklarına karşı yeni sürümünü piyasaya sürdü İsviçre’de Yatırımcılar, Kripto Para Projelerine Büyük İlgi Gösteriyor Bitstamp, Geçtiğimiz Hafta Yaşanan Spekülatif Düşüşten Sonra Soruşturma Başlattı Bitcoin (BTC): Boğalar için ya gösteri zamanı ya da …. McCarthy: Bitcoin Güvenli Fakat Libra Merkezileşiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır