Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum’da Yaşanan Son Gelişmeler

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum’da Yaşanan Son Gelişmeler
Ethereum’da Yaşanan Son GelişmelerEthereum’da son birkaç haftadır teknik anlamda enteresan gelişmeler yaşanıyor. Constanople hard forkunda yaşanan gecikme ve sorunlar ile birlikte, toplulukta az da olsa memnuniyetsizlik sesleri yükselirken, konuyla ilgili konuşan bağımsız Ethereum geliştiricisi Lane Rettig, şunları söyledi:

”Şu anda bazı noktalarda sorunlar olduğu doğru. Bazı terimlerin algılanmasında sorunlar var ki bunlar doğal.”

Şu anda bir sonraki fork için gerekli madenci sayısının henüz sağlanamadığını belirten Rettig, yeni fork sonrası ortaya çıkacak madencilik konsepti ve ağ işleyişi ile ilgili, ağ katılımcılarının daha iyi bir şekilde bilgilendirilmesi gerektiğini belirtti.

Ethereum şu anda sektörün önde gelen isimleri tarafından da sıklıkla konuşulan bir kripto para. Özellikle bundan birkaç ay önce yaşadığı düşüşün ardından ciddi toparlanma emareleri gösteren kripto para, 200 doların üstünde kalıcı bir şekilde kalmayı başardı.

Ethereum ağının ölçeklenme sorunu olmadığını belirten ünlü hacker George Hotz,  buna karşın Bitcoin’de böylesi bir sorun olduğunu ve Ethereum’un bu yönüyle BTC’den daha iyi olduğunu aktardı.

Aynı zamanda Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in, ünlü ekonomist Nouriel Roubini ile girdiği tartışmalar da oldukça büyük yankı uyandırdı. Roubini’nin Ethereum’a yönelttiği sert eleştrilere aynı dozajda cevap veren Buterin bu hamlesi ile Etheruem topluluğu tarafından ciddi bir destek gördü.

Şu anda fiyat olarak son derece stabil sayılabilecek bir dönem geçiren Ethereum’da bir sonraki fiyat hamlesinin nereye doğru olacağı ise, henüz bilinmiyor.

Ethereum’da Yaşanan Son Gelişmeler isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum’da Yaşanan Son Gelişmeler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Felaket tellalları devrede: Bitcoin’de süpriz dip geliyor Bitcoin Cash savunucularına kötü haber: “BCH’nin değeri sıfıra inecek.” Piyasada Kayıplar Sürekli Artış Eğiliminde! Karikatür: Bitcoin Ölümden Döndü! Bir Boğa Koşusu Daha mı? Cardano 12,21% oranında yükseldi Araştırma: Kripto Para Borsalarının Ticari Hacmi, 2017 Yılından Beri Görülen En Düşük Seviyeye Geriledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır