Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum’a dikkat !!!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum’a dikkat !!!
Ethereum’a dikkat !!!

© Reuters.  © Reuters.

Ethereum’a dikkat. Ethereum her ne kadar 1400 dolar seviyesinden 200 dolar seviyelerine kadar süren ve yatırımcılarını bir hayli hayal kırıklığına uğratan bir ralli yaşamış olsa da, yeni projeleriyle Blockchain sektörünü sarsmaya hazırlanıyor!!!

Ethereum’a dikkat !!! Ethereum’dan son gelişmeler

Ethereum dünyayı sarsacak yeni projelerle geliyor ve bunlardan en önemlisi de Oracles projesi. Bu projeler genel kabul gördüğünde Ethereum için herşey çok farklı olacak. 40 yıldır işletme sektöründe olan Harward mezunu Ian McLeod’un Ethereum hakkında ilginç tespitleri var.

Ian McLeod:

’’Dünya Ethereum’un yeni projelerini benimsediğinde, Ethereum anıtsal bir koparma yaşayacak.’’

Ethereum’un fiyatı pazartesi günü % 4 oranında arttı. Geçen haftaya göre ise bu artış %8 lere ulaştı ve Ethereum 210 dolar gibi en azından son aylar için yüksek sayılabilecek bir fiyattan işlem görmeye başladı. McLeod Ethereum fiyatı için de öngörülerini açıkladı:

“Ethereum boğa topraklarına geri döndü. Ethereum’un yıl sonundan önce önemli kazanımların yakalayacağını düşünüyorum. 2018 yılı sonunda Ethereum’un 500 dolar seviyesine dayanacağını, 2019’da da bu yukarı doğru olan seyrin devam edeceğini düşünüyorum.’’

McLeod ekliyor:

“Resmi doğrulamak için Ethereum’un yeni sözleşmeleri piyasaya sürülmeden önce bir Blockchain zincirinde test edilmelidir. Ethereum bu şekilde rüzgarı arkasına almış olacaktır. Ayrıca Oracles’ın piyasada nasıl bir etki oluşturacağını çok merak ediyorum. ”

Sonuç olarakBizlerde Ehereum’un hak ettiği yerde olmadığını düşünüyoruz. Sonuçta 2018 yılında yayınlanan Token’ların %90’ı ethereum platformunda oluşturuldu. Ancak bunların yansıması Ethereum’da gözükmedi. Bizler Ethereum tabanlı akıllı sözleşmelerin, güvenilir bilgilerle beslendiğinde, Ethereum fiyatlarının patlayacağını düşünüyoruz.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum’a dikkat !!! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum fiyatının düşmesinin sorumlusu o mu? Güler misin Ağlar mısın? Cryptopia, 15 Gündür Hacklenmeye Devam Ediyor! Gazeteci Cinayetine Aracılık mı Ettiler? Avrupa Merkez Bankası, Malta Merkezli Bankayı Para Akladığı Sebebiyle Kapattı Ripple destekli MoneyGram, Asya-Pasifik pazarına açılıyor Enpara’dan Bitcoin borsalarına ilişkin açıklama Bloomberg: Bitcoin indikatörü, Nisan’dan beri ilk kez “sat” sinyali veriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır