Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Tabanlı ConsenSys, 500.000 Dolar Ödüllü Grant Program’ı Duyurdu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Tabanlı ConsenSys, 500.000 Dolar Ödüllü Grant Program’ı Duyurdu
Ethereum Tabanlı ConsenSys, 500.000 Dolar Ödüllü Grant Program’ı DuyurduEthereum kurucu ortaklarından Joseph Lubin tarafından kurulan Blockchain firması ConsenSys, Devcon4 konferansında müjdeli bir haber iletti. ConsenSys firmasının  pazarlama müdürü Amanda Gutterman tarafından yapılan duyuruya ve resmi Twitter hesabındaki gönderiye göre, blockchain firması beklenen teşvik programı Grant Program‘ı başlattı.

Proje temel olarak geliştiricileri ağı geliştirmeye teşvik etmek için kullanılacak ve Ethereum blockchain ağının altyapısı, ağ ile ilgili araştırmalar, ağın birlikte çalışabilirliği, kullanılabilirliği ve geliştirici araçları için yapılan güncellemelere toplamda 500.000 dolarlık fon dağıtılacak.

Bu yılın başlarında konu ile ilgili yapan kurucu Lubin, ConsenSys firmasının aslında bütün ürünlerin aslında uygulama katmanında ortaya çıkması gerektiği fikrinden doğduğunu ve bunun önemli olduğunu ifade etmişti. Dahası, firmanın kuruluş yeri hakkında da konuşan Lubin, ilk olarak ABD içerisinde kurulmanın olumsuz etkilere sahip olduğunu ve çok fazla gerginlik yarattığını, zaten bu yüzden ConsenSys’nin İsviçre içerisine taşınma kararı aldığını vurguladı.

Ethereum’un en popüler uygulamalarından olan Metamask da ConsenSys tarafından üretilen ve kullanıcıların internet tarayıcılarında Ethereum tabanlı merkeziyetsiz uygulamalar kullanmalarına olanak sağlayan bir proje olarak biliniyor.

Ethereum Tabanlı ConsenSys, 500.000 Dolar Ödüllü Grant Program’ı Duyurdu isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Tabanlı ConsenSys, 500.000 Dolar Ödüllü Grant Program’ı Duyurdu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

JPMorgan, ETH Blockchain üzerindeki ödeme mekanizmasını geliştirmeye devam ediyor Bitcoin Bu Ay İkinci Kez 10.000’in Altına Düştü Litecoin 12% oranında yükseldi Onecoin’den Yeni Açıklama: Biz Saadet Zinciri Değiliz Bitcoin 8.800 Dolar Oldu Bitcoin Tamamen Anonim Olsaydı Daha Kötü Olurdu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır