Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Önümüzdeki Boğa Piyasasında Performansını Arttırabilecek Mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Önümüzdeki Boğa Piyasasında Performansını Arttırabilecek Mi?
Ethereum Önümüzdeki Boğa Piyasasında Performansını Arttırabilecek Mi?

3/3


2/3


5 Kasım Pazartesi günü ile başlayan hafta, Bitcoin Cash, XRP, Stellar ve buna benzer bir çok kripto para birimi için yükselişle başladı. 2018 yılının en çok zarar eden kripto para birimlerinden birisi olan Ethereum da, ilk başta XRP yükselişi sonrası üçüncü sıraya gerilese de, daha sonra topluluktaki Ethereum 2.0 beklentisi ile tekrardan ikinciliği ele geçirdi. Ethereum bu yıl performans konusunda Bitcoin’in ciddi gerisinde kaldı ve yıllık oranda %70 değer kaybederken, Bitcoin sadece %53 değer kaybına uğradı.


Ethereum son 24 saat içerisinde de %5 civarı yükselişe kadar çıkmış olsa da, basın saatine göre %3.66’lık bir yeşillenme yaşıyor. Ethereum’un Ağustos ayı ortalarında indiği dip seviyelerden sonra devamlı olarak çıkması ve seviyesini koruması, akıllarda ETH’nin dibi bulmuş olabileceği ihtimalini doğurdu. Ocak ayındaki 1400 dolar seviyelerinden 200 dolar seviyelerine kadar gerileyen Ethereum’u satın alan kişiler de şu sıralar oldukça dikkatli.


Geçtiğimiz Pazar gününden beri etkisini yavaş yavaş göstermeye başlayan boğa piyasası, Ethereum’a da yaradı ve Ethereum saatlik EMA’sı da olası bir düşüş esnasında ciddi bir destek seviyesi oluşturabilir. Blokt analistlerinden John Lee Quigley’e göre ise, Ethereum 270 dolar seviyesinde beklenilen direnç hattını kırabilirse, boğa piyasasında ciddi bir şeyler elde edebilir.

Özellikle geçtiğimiz Devcon4 konferansında çokça konuşulan Ethereum’un, yakın zamanda yaşadığı haberlerin etkisini fiyat üzerinde de göstermesi  bekleniyor. Tabii ki kripto para piyasalarında neredeyse hiçbir iyi gelişmenin veya haberin bir garantisi mevcut değil.

Ethereum Önümüzdeki Boğa Piyasasında Performansını Arttırabilecek Mi? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Önümüzdeki Boğa Piyasasında Performansını Arttırabilecek Mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kasım 2018’e döndü: Bitfinex’te Bitcoin primlerinde sıçrama BMW ve General Motors, Yeni ‘Sürücüsüz’ Araba Modelinin Verileri İçin Blockchain Kullanmak İstiyor Bitcoin Ocak aylarında nasıl performans gösterdi? Son 5 yılda çarpıcı tablo Bitcoin Fiyatında Geri Çekilme Yaşanıyor, 24 Saatlik Kar Dakikalar İçerisinde Eridi Tezos’daki Yükseliş Artarak Devam Ediyor Kripto Para Sektöründe Çok Az Güvenlik Uzmanı Var ve Bu Bir Sorun

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır