Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Kurucu Ortağı Lubin: Paranın Evriminde Bir Sonraki Durak Kripto Paralar

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Kurucu Ortağı Lubin: Paranın Evriminde Bir Sonraki Durak Kripto Paralar
Ethereum Kurucu Ortağı Lubin: Paranın Evriminde Bir Sonraki Durak Kripto ParalarEthereum kurucu ortaklarından olan Joseph Lubin, yaptığı açıklamada para formunun yaşadığı evrimin bir sonraki doğal basamağın kripto paralar olduğunu belirtti. Lubin, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Kripto paralar sisteme bilgi getiriyor, ücretleri düşürüyor ve daha iyi bir deneyim sunuyor. Üstelik bunu yaparken, aynı zamanda merkezi bir otoriteyi ortadan kaldırıyor. Bu sistemde yeni ekonomik ürün sınıflarının gündeme gelmesi de düşünülebilir. Kripto paralar, bana kalırsa para sisteminin bir sonraki doğal evrimi olacak.”

Lubin daha önce de yaptığı açıklamada benzer ifadeler kullanmıştı. Otoritelere göre de, kripto paralar orta ve uzun vadede ekonomik anlamda sağlam bir rol üstlenecek. Lubin o dönem yaptığı açıklamada şunları söylemişti:

”Kripto paralar, bana kalırsa gerek ekonomik, gerek siyasi, gerekse de sosyal meseleleri önümüzdeki dönemde ciddi şekild etkileme potansiyeline sahip. Şu an bu devrimin ve devinimn başlangıcında olduğumuzu düşünüyorum. Kripto paralar ve bu altta yatan teknoloji şu anda olgunlaşmamış durumda ve ileriki dönemde bu durum daha da iyileşecektir. Şu anda içerik olarak yakın gelecekte birçok ekonomik ürünün kripto para formu çıkacaktır.”

Birçok uzmana göre doğru regülasyonlar, başarılı ürünler ve sektördeki dolandırıcıların ve kötü niyetli kişilerin ortadan kalkması ile birlikte, kripto para sektörü gerçekten de önemli bir yere gelecek. Bakalım bu durum yakın dönemde kendini nasıl gösterecek ve piyasada neler bizleri bekliyor olacak?

Ethereum Kurucu Ortağı Lubin: Paranın Evriminde Bir Sonraki Durak Kripto Paralar isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Kurucu Ortağı Lubin: Paranın Evriminde Bir Sonraki Durak Kripto Paralar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

TRON DEX ilk 5 günde 185 milyon dolar ticari hacme ulaştı Facebook’un Kripto Parasına Hindistan Engeli! 24 Ekim Bitcoin analizi: Hızlı BTC düşüşü sonrası gözler yeni destek noktasında Ripple (XRP) boğa piyasasına mı giriyor? Ripple neden yükseliyor? Bitcoin Fiyatı Endişesi Ethereum Hard Forku Nedeniyle Artabilir Tone Vays: Ripple, ABD regülatörlerinin gazabını hissedecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır