Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Kripto Paralarda Artışın Başını Çekiyor, Bitcoin Geride Kaldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Kripto Paralarda Artışın Başını Çekiyor, Bitcoin Geride Kaldı
Ethereum Kripto Paralarda Artışın Başını Çekiyor, Bitcoin Geride Kaldı

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Ethereum Perşembe günü kripto paralarda getirilerin başını çekerken, Bitcoin değişmez bir noktada geride kaldı.

Ethereum son 24 saat içinde %2,8 artışla 291,23 dolar seviyesinde işlem gördü. Ağın Kurucu Ortağı Vitalik Buterin, ölçeklendirme meselesini çözmesi beklenen Casper protokol yükseltmesi üzerine bir güncelleme verdikten sonra artış yaşandı.

Çarşamba günü kendini ilan eden 75 paylaşımlı “tweet fırtınasında” Buterin, işlem hızını yükseltme anlamına gelen yükseltmenin yakın zamanda gerçekleşeceği sözünü verdi.

Ethereum’un işlem hızı saniyede 3 – 7 işlem arasında seyretmeye meyilli ancak yine de kredi kartı şirketlerinin saniyede binlerce işlem hızından oldukça uzak.

Ethereum ağ kurucu ortağı Jospeh Lubin de Çarşamba günü medyada yer aldı. Bloomberg’e anlattıklarına göre, spekülatif “yatırımcı tipleri” volatiliteyi artırıyor ancak fiyatlardaki son düşüşlerin çekirdek altyapı ve uygulama rejimi gelişmelerini yavaşlatacağına dair endişe duymuyor.

Ethereum Perşembe günü en büyük alternatif dövizler arasında getirileri yönlendirirken, Bitcoin en büyük beş kripto arasında günün yavaş ilerleyeni oldu. Piyasa sermayelendirmesi bakımından en büyük dijital döviz olan Bitcoin %0,3 artışla 6.350 dolara ulaştı.

Diğer dijital ticarette, Ripple %2,52 artışla 0,29058 dolara ulaşırken, haftalık düşüşü %7,6’ya indi. Piyasa sermayelendirmesi bakımından dördüncü en büyük kripto para olan Bitcoin Cash, %1,8 yükselerek 523,07 dolardan işlem gördü.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Kripto Paralarda Artışın Başını Çekiyor, Bitcoin Geride Kaldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance Yaşadığı Olumsuzluklardan Sonra Ne Durumda? Bitcoin ve Altcoinlerde şok düşüş 2.5 trilyon dolarlık Fidelity, Bitcoin alım satımına başlıyor SBI Holdings Bitcoin Cash’i Neden Çıkardığını Açıkladı: Denk Geldi! Bitcoin ve Diğer Kripto Paralar Ayısal İvmenin Devam Etmesiyle Düşük Seyrediyor Coinbase Politika Değiştirdi, Artık Platforma Daha Fazla Koin Ekleyebilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır