Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum hızlı ve etkili çözümler bulmazsa kendi kendini imha edebilir!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum hızlı ve etkili çözümler bulmazsa kendi kendini imha edebilir!
Ethereum hızlı ve etkili çözümler bulmazsa kendi kendini imha edebilir!

2/2


2/2

Kripto topluluğu güne kripto piyasasının can sıkıcı düşüşüyle uyandı. Bitcoin, 5,600 dolar seviyesini koruyamadı ve 5,137 dolar seviyesine düştü. Ancak asıl dikkat edilmesi gereken Ethereum. Kripto para birimi hızla tehlikeli sulara dalıyor. En uzun süre en büyük Altcoin ünvanına sahip Ethereum hızlı ve etkili çözümler bulmazsa kendi kendini imha edebilir!

Ethereum hızlı ve etkili çözümler bulmalı!Piyasalar berbat, çok büyük düzeltme hareketiyle karşı karşıyayız. Altcoinler, Bitcoin ile birlikte günden güne geri çekiliyor. Burada dikkatinizi çekmek istediğimiz husus, bazı Altcoinlerin diğerlerine göre daha hızlı itibar kaybettiğidir.

Bunlardan biri Ethetereum, son fiyat geri çekilmesiyle son 16 ayın en düşük seviyesine düştü. En son 16 ay önce 2017’nin mayıs sonlarında 150 dolar seviyesindeydi.


Ethereum için 175 dolar seviyesi kuvvetli bir destek noktasıydı. Ancak fiyat hareketi çok hızlı düştüğü için destek noktasını kırdı ve şu an 154 dolar seviyesi üzerinden işlem görmektedir. CoinMarketCap’e göre, son 24 saatte %11 değer kaybetmiştir.


Şu anki rakamlar, 2018’in en düşük seviyesinde, eğer bu seviyeyi kırarsa Ethereum 90 Dolara kadar soluksuz düşebilir.

Ethereum bir daha asla ayağa kalkamayacak iddiası boş değil! Ethereum ününü akıllı sözleşmelerinden alıyordu. Çünkü bu alanda teknoloji olarak tekti. Ancak pazara yeni dahil olan projelerin teknolojisi kat ve kat Ethereum’un akıllı sözleşmelerinin üstünde. Ethereum bu konuda geride kaldı. Bu alanda gözle görülür adım atmadıkça Ether fiyatlarının artması pek olası görünmüyor.

Ethereum’un bir an önce düzeltmesi gereken sorunları var: BAKINIZ!

Ethereum piyasa hacmi, 1.6 milyar dolar daha düşerek 16 milyar Dolara düştü. Ripple ile arasında 4 milyar Dolar fark oluştu. Şüphesiz bu XRP için iyi haber.

XRP, böyle hemgameyi küçük sıyrıklarla atlatmakta. Litecoin, Cardano, Monero ve IOTA son 24 saatte %10 dan fazla değer kaybetti.

İlk 10 kripto içerisinde tek Tether yeşil renge sahip! Geri kalan kriptolar hep kırmızı..

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum hızlı ve etkili çözümler bulmazsa kendi kendini imha edebilir! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Avustralya’daki İlkokul Öğrencileri Kripto Para Dersi Alıyorlar Çin Bitcoin Birimini Yasallaştırdı Güney Afrika’daki Yeni Yasa Tasarısı Kripto Para Şirketlerini Zora Sokabilir Türk Bitcoin borsasında 13 milyon TL’lik soygun! Twitter CEO’sundan Bitcoin’e Destek: “Çok Avantajlı” Cambridge Akademisyenleri Çalıntı Bitcoinleri Takip Etmenin Yolunu Buldular

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır