Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

ETC Fiyatı CoinBase Duyurusundan Sonra Yüzde 25 Yükseldi

Ana Sayfa » GÜNCEL » ETC Fiyatı CoinBase Duyurusundan Sonra Yüzde 25 Yükseldi
ETC Fiyatı CoinBase Duyurusundan Sonra Yüzde 25 Yükseldi

© Reuters.  ETC Fiyatı CoinBase Duyurusundan Sonra Yüzde 25 Yükseldi© Reuters. ETC Fiyatı CoinBase Duyurusundan Sonra Yüzde 25 Yükseldi

Amerikan kripto para borsası CoinBase 11 Haziran’da Ethereum Classic‘i (ETC) platformlarında destekleyeceklerini açıklamasının ardından ETC fiyatı %25 sıçrama yaptı.

ETC 12.89 $ işlem görüyordu, ancak duyurudan bir saat sonra fiyat %25’in üzerinde bir artışla 16.15 $‘a yükseldi. Ethereum Classic, 2016 yılında, Ethereum (ETH) ‘deki değişikliklere itiraz eden geliştiricilerin yarattığı hard fork’un bir sonucudur. Piyasa değeri 1.56 Milyar Dolar olan ve en yüksek değeri bu zamana kadar 18,29 $ olan bir kripto paradır.

Coinbase şu anda dört farklı varlık için destek sunuyor; Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), ETH ve Litecoin (LTC). CoinBase’in blog gönderisine göre, değişim, teknik entegrasyonun son aşaması tamamlandıktan sonra bir kaç ay süreceğini söyledikleri bir lansman tarihini ilan edecek.

Blog gönderisine göre:

“Şimdi Ethereum Classic’i desteklemek için mühendislik çalışmasına (Aşama 4) başlayacağız. Bu sürecin bir parçası olarak, müşteriler kamuya açık API’ları ve varlığın eklendiğini gösteren diğer işaretleri görmeyi bekleyebilirler. Önümüzdeki birkaç ay içinde gerçekleşmesini beklediğimiz teknik entegrasyonun son test aşamasına geldiğimizde, blogumuz ve Twitter hesabınız aracılığıyla işlem yapmaya başlayacağız (Adım 5). ”

Mayıs ayında, Coinbase, borsada ERC20 jetonlarını destekleme niyetini açıklarken gelecekteki adayları açıklamayı reddetti.

ETC Fiyatı CoinBase Duyurusundan Sonra Yüzde 25 Yükseldi isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

ETC Fiyatı CoinBase Duyurusundan Sonra Yüzde 25 Yükseldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum Fiyat Analizi: ETH/USD toparlanması 150 doların altında – Ethereum’da son gelişmeler Weiss Ratings: Bitcoin 5 Yıl İçerisinde Pazar Payının Yüzde 50’sini Ethereum’a Kaptıracak Eric Conner Sert Çıktı: İki Yıl İçerisinde Madencilere İhtiyacımız Olmayacak, Endişelenmeyi Bırakın Yatırım Şirketi CEO’su Ethereum’a Sahip Çıktı: Gerçek Hayatta Kullanılan Tek Kripto Para Ethereum’dur Tone Vays: Bitcoin’in 5.000 Doları Geçmesi Önemli Değil, Trend Daha Önemli JP Morgan analistlerinden Bitcoin için ‘1260 dolar’ uyarısı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır