Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ermenistan Başbakanı Madencilik Çiftliğinin Açılışına Katıldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ermenistan Başbakanı Madencilik Çiftliğinin Açılışına Katıldı
Ermenistan Başbakanı Madencilik Çiftliğinin Açılışına KatıldıKendisini dünyanın en büyük madencilik çiftliği olarak tanıtan Multi Group isimli Ermenistan’ın en ünlü holdinglerinden birisinin aracılık ettiği etkinliğe, Ermenistan başbakanı Nikol Pashinyan katıldı.

Ünlü Ermeni politikacı Gagik Tsarukyan’ın da kurucuları arasında olduğu çiftliğin gelecekte çok önemli bir yere sahip olması bekleniyor.

Yerel basında çıkan haberlere göre, yaklaşık 25 bin çalışanı bulunan Multi Group’un da önderliğinde, dünyadaki en kaliteli madencilik çiftliklerinden birisi de Ermenistan’da kuruldu.

Konuyla ilgili konuşan Tsarukyan, şunları söyledi:

”Teknoloji sektörünün gelişimi için çok önemli bir tesisin açılışını yapıyoruz. Bugün aramızda birçok uluslar arası iş adamı da bulunuyor. Hükümetin çizdiği standartlarda üstün hizmet vermek istiyoruz. Bu tesise yaptığımız ciddi yatırım da, hükümetin bu yöndeki vizyonunun bir sonucudur. Birlikte, Ermenistan’ı teknolojik açıdan daha fazla geliştirecek ve de ön plana taşıyacak yatırımlara devam edeceğiz.”

Şu anda toplamda 3 bin Bitcoin ve Ethereum madencilik ekipmanının çiftlikte yer aldığı belirtilirken, bu sayının ilerleyen dönemde 120 bine kadar çıkarılacağı ifade edildi. Tüm ekipmanlar ve süreç göz önüne alındığında, Multi Group’un yaptığı yatırımın da, 50 milyon doları bulduğu tahmin ediliyor.

Şu anda madencilik sektöründe yapılan yatırımlar da dikkat çekiyor. Ermeni yetkililerin, bu noktada yaptığı hamle, gerçekten de dikkate değer. Bakalım Avrupa’nın kripto paralara ortak bir standart çizelim çağrısı ışığında, madencilik sektörü ile ilgili hangi görüşler ön plana çıkacak?

Ermenistan Başbakanı Madencilik Çiftliğinin Açılışına Katıldı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ermenistan Başbakanı Madencilik Çiftliğinin Açılışına Katıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google Kripto Para Hırsızlığına Yol Açan Yazılımı Sildi FED Başkanı: Facebook’un Kripto Parasından Korkmuyoruz Kuzey Kore, Borsaları Hackleyip Ülkeye Para mı Sokuyor? ABD Başkanı Donald Trump’tan Bitcoin ve Libra Açıklaması! Analist görüşü: Bitcoin sakin pazar görünümü 2019’da tamamen değişecek Bitcoin’in 9 bin doların altına inme riski var

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır