Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

EOS Düşüşteki Yaralarını Sarmaya Başladı – Yükseliş Yüzde 8’e Ulaştı

Ana Sayfa » GÜNCEL » EOS Düşüşteki Yaralarını Sarmaya Başladı – Yükseliş Yüzde 8’e Ulaştı
EOS Düşüşteki Yaralarını Sarmaya Başladı – Yükseliş Yüzde 8’e Ulaştı

2/2


2/2


Kripto para piyasası geçtiğimiz Kasım ayı ile başlayan ayı piyasasının sert etkisini, Aralık ayının ilk haftasında da hissetmeye başladı. Lider kripto para birimi Bitcoin‘in öncülük ettiği düşüşte, neredeyse kripto para sektöründeki bütün kripto para birimleri inanılmaz kan kaybetti. Piyasa hacmine göre top 10 arasında yer alan kripto para birimlerinin arasından en çok düşüş yaşayanı ise, şüphesiz EOS ve Bitcoin Cash oldu.

Özellikle yaşadığı hard fork öncesi 630 dolarlara kadar çıkmış olan Bitcoin Cash, ağ bölünmesi sonrası 100 doların altına kadar gerilese de, basın saatine göre 106 dolardan işlem görmekte. Bunun yanı sıra ağdan ortaya çıkan bir diğer kripto para birimi Bitcoin SV, geçtiğimiz bir kaç gün boyunca ara ara Bitcoin Cash’i yerinden etti ve 5. sıraya kadar yükseldi.

Bitcoin Cash gibi zarar görenlerden birisi olan EOS, ilk olarak proje geliştiricilerinden Dan Larimer‘in başka projeye geçebilme spekülasyonu yüzünden düşüşe geçti. Dan Larimer’den konu hakkında açıklama yapılsa da, düşüş zaman zaman %20 ve üzerine kadar çıktı.


İlgili haber:
EOS Sert Düşüşe Devam Ediyor – Sebep Dan Larimer’in Yeni Projesi Mi?

Ancak geçtiğimiz gün Bitcoin’in tekrardan 3.700 dolar seviyesini görmesi üzerine, alt koinler de canlılık kazandı ve EOS bunlar arasında en hızlı değer kazananlardan birisi oldu. Basın saatine göre 7. sırada yer alan EOS, toplam 1.784 milyar dolarlık piyasa hacmine ve 1,97 dolarlık birim fiyata sahip. Bunun yanı sıra son 24 saatlik hareketlere göre top 10 içerisinde en fazla yükseliş, %8 ve üzeri ile hala EOS’un.

EOS Düşüşteki Yaralarını Sarmaya Başladı – Yükseliş Yüzde 8’e Ulaştı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

EOS Düşüşteki Yaralarını Sarmaya Başladı – Yükseliş Yüzde 8’e Ulaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Vitalik Buterin: Ethereum’un Yönetim Modeli Hak Ettiği Değeri Görmüyor Bitcoin Tutkunlarının Yeni Gözdesi Bu ABD Başkan Adayı MIT Technology Review: Güvenli Olarak Vurgulansa da, Blockchain ”Hala” Hacklenebilir! ICO’lar Adım Adım Ölüme Yaklaşıyor – STO’lar Aranan Alternatif Çözüm Olabilir Mi? Kripto Para Uzmanları Son Çeyrekte En Çok Kazandıracak Altcoinleri Paylaştı! Ripple Yeni Güncelleme ile XRP Toolkiti Yayına Alıyor. XRP Toolkit Nedir?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır