Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Elon Musk’ın Şirketinin Ürettiği Alev Makinesi Artık Bitcoin ile Satın Alınabiliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Elon Musk’ın Şirketinin Ürettiği Alev Makinesi Artık Bitcoin ile Satın Alınabiliyor
Elon Musk’ın Şirketinin Ürettiği Alev Makinesi Artık Bitcoin ile Satın Alınabiliyor

2/2


2/2


Özellikle konu Elon Musk olduğunda, insanın her an her şeye hazır olması gerekiyor. Musk geçtiğimiz ay içerisinde attığı tweetler ve yaptığı hamleler ile çok fazla eleştiri almış olsa da, hala yaptığı hamleler ile bir çok topluluk üyesinden övgü almakta. Musk’ın Tesla (NASDAQ:TSLA) dışındaki şirketlerinden olan ve yaklaşık bir kaç ay önce isim değişikliğine giden The Boring Company (Sıkıcı Şirket), temel olarak 2016 yılında Musk tarafından alt yapı ve tünel inşaat amaçlı kurulan bir platformdur.

Şirketin bir ilginç yönü ise, alev makinesi üretiyor olmaları. The Boring Flamethrower isimli makine, olası bir zombi kıyametine karşı hazırlanmış gibi gözükse de, çeşitli efekt sahnelerinde kullanılıyor ve elde edilen miktarın çoğu da insanı yardım derneklerine bağışlanıyor. Musk toplamda 20.000 adet Alev Makinesi satma sözü vermişti ve yeni elde edilen bir gelişmeye göre satış birazcık daha hızlı bir hal alabilir.


Söz konusu cihazın resmi internet sayfasındaki satışı ise 500 dolar civarında.

Sitenin alt kısmında yer alan ödeme yöntemleri bölümünde ise, lider kripto para birimi Bitcoin ile birlikte Bitcoin Cash, Ethereum ve Litecoin’i de görmek mümkün.

The Boring Company yetkililerinden Steven Davis kripto para birimleri ile ödeme yapılabilmesi hakkında şunları ifade etti:

”Bitcoin gibi bir şey daha önceden mevcut değildi, peki buna nasıl değer biçeceğiz? Piyasa şu an buna karar vermeye çalışıyor.”

Tabii ki site üzerinden kripto para ile ödeme yapmak için bir cüzdana ihtiyacınız var.

Elon Musk’ın Şirketinin Ürettiği Alev Makinesi Artık Bitcoin ile Satın Alınabiliyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Elon Musk’ın Şirketinin Ürettiği Alev Makinesi Artık Bitcoin ile Satın Alınabiliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Benfica Taraftarları Artık Bitcoin ile Maç Bileti Alabiliyorlar Ekonomist Alkin: Bitcoin Arkasında Toplum Oldukça Güçlenecektir Pomp: ECB Politikaları Bitcoin’i Uçuracak IBM Yöneticisinden Olağanüstü Bitcoin Fiyat Tahmini! İşte 26 Ünlü Analistten Devasa Altcoin Tahminleri: Ripple, Ethereum, EOS, Cardano, IOTA, TRON ve Daha Fazlası… Altcoin’den Ani Çıkış! Yüzde 40 Yükseldi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır