Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ekonomik Kriz Yaklaşıyor, Vakit Kripto Para Vakti Olabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ekonomik Kriz Yaklaşıyor, Vakit Kripto Para Vakti Olabilir
Ekonomik Kriz Yaklaşıyor, Vakit Kripto Para Vakti OlabilirPolitikacı Rick Falkvinge, küresel bir ekonomik krizin yaşanacağını ve bu kriz sırasında kripto paraların git gide daha fazla popülerlik kazanacağını düşünüyor.

“Kara Bulutlar”

Politikacı ve teknoloji girişimcisi olan Rick Falkvinge, kripto paraların geleceği hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Falkvinge’e göre küresel bir ekonomik kriz git gide daha da yaklaşıyor ve henüz kimse bu krize hazır değil. Uluslararası Para Fonu’nun (IMF) kıdemli yöneticilerinden David Lipton da Aralık ayında yaptığı açıklamalarda “kara bulutların” toplandığını ve bir krizin yaklaştığını belirtti.

Bu isimlerin yanı sıra Federal Rezerv’in eski yönetim kurulu üyelerinden Janet Yellen da bu konu hakkında konuştu. Yellen’a göre Dünya genelindeki bankalar, otoritelerini kaybetmeye başladılar ve bu büyük bir krizin habercisi.

Tüm bunların haricinde ABD-Çin arasındaki gerginlik göz ardı edilemiyor. Bu iki ülke arasında yaşanan anlaşmazlıklar, iki ülkenin de ekonomisine kayda değer ölçüde zarar verdi. Bazı uzmanlar ilişkilerin yakın gelecekte düzelmesini umuyor olsalar da henüz kesin bir şey yok.

Fırsat Vakti

İsveç’teki Korsan Partisi’nin kurucusu olan Rick Falkvinge, ekonomik krizin bir hayli yakın olduğunu ve bu krizin kripto paralar için büyük önem taşıdığını düşünüyor. Falkvinge’e göre kripto paralar bu krizde ya iyice yükselecekler ya da iyice düşecekler.

Falkvinge, kripto paraların olası bir ekonomik kriz sırasında büyük faydalar sağlayabileceklerini belirtiyor. Falkvinge’e göre ekonomik krizden etkilenen insanlar, Bitcoin gibi kripto paralara çok kolay bir şekilde geçiş yapabilecekler.

Ekonomik Kriz Yaklaşıyor, Vakit Kripto Para Vakti Olabilir isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ekonomik Kriz Yaklaşıyor, Vakit Kripto Para Vakti Olabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance’in Yaptığı Hard Fork Destek Haberi Sonrası, Bitcoin Cash Yüzde 7’den Fazla Arttı Coinbase Pro, Stellar Lumens’i (XLM) ticari varlıklar listesine ekliyor ”3.5 Milyon İndirildi, 3 Milyon Kullanımı Var” Bitcoin 10.000 doları aştı analistler coştu: Tom Lee dahil analistlerden yeni Bitcoin tahminleri Bitcoin 5.000 Dolara Düştü! Sahte Hacimlerle Mücadele Hız Kazanıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır