Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dogecoin fiyatı önümüzdeki günlerde yine bir sürpriz yapabilir!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dogecoin fiyatı önümüzdeki günlerde yine bir sürpriz yapabilir!
Dogecoin fiyatı önümüzdeki günlerde yine bir sürpriz yapabilir!

© Reuters.  © Reuters.

Bir çok insan Bitcoin ve altcoinlerden hareket etmesini beklemektedir. Dogecoin durumuna gelince, hala deposunda hareket etmek için yeterli yakıtı var. Dogecoin fiyatı önümüzdeki günlerde 0,004 dolara ulaşması sürpriz olmamalıdır.

Dogecoin fiyatı önümüzdeki günlerde 0,004 dolara çıkabilirHaberin yazıldığı an itibariyle 30 dakikalık grafikte %1.7 artış ile önündeki tüm büyük kriptolardan daha fazla artış kaydetmiştir. Eğer piyasa mevcut durumu korur ve DOGE için güzel haberler ile desteklenirse, çoğu kripto para biriminde etki oluşturmayacak haber bile DOGE’nin fiyatını arttırabilir. Bu durumun temel nedeni DOGE’nin ateşli bir topluluğa sahip olmasıdır.

4 saatlik zaman dilimine göreSon 24 saat zaman diliminde ise Dogecoin %4.8 artış kazanmıştır. Diğer altcoinlerin %1-2 aralığında artış yaşadığı bir zaman diliminde neredeyse %5’lik artış takdire şayandır. Tüm veriler ışığında piyasalarda böylesine kötü bir hafta sonunun yaşandığı anda bile Dogecoin yatırımcılarının umutlarını tazelemektedir.

MACD, düşüş trendinin bittiğini gösteriyor. RSI, MACD’i onaylıyor. Bir noktayı aydınlatmakta yarar var. MACD, henüz 0 (sıfır) noktsından oldukça uzaktır. Yeni bir trendin başladığını söyleyebilmemiz için çizginin sıfır noktasına girmesi gerekiyor. Ancak yine de, sadece grafik bazlı konuşacak olursak, ilk 25’de en güzel grafik an itibariyle Dogecoin’de bulunuyor.

Yakın gelecekte, daha fazla cüzdanın Dogecoin’i destekleyeceği haberine hazır olmalısınız. Exodus şu an DOGE’yi destelemek için üzerinde çalışıyor. Önümüzdeki günlerde duyuru yapılır yapılmaz size bildireceğiz. Sadece Exodus da değil, bu konuda Dogecoin ekibi, başka alternatif cüzdanlar ile de temas içerisindeler.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dogecoin fiyatı önümüzdeki günlerde yine bir sürpriz yapabilir! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Safiye’nin yeni görüntüleri ortaya çıktı Cryptopia Neden Hala İşlemlere Devam Etmiyor? Kripto Para Borsası Yetkilileri Konu Hakkında Açıklama Yaptı Ether fiyatında vadeli işlem etkisi XRP Bir Menkul Kıymet mi? Monero’nun Önde Gelen Geliştiricisi, Bitcoin’in Başarılı Olacağında Hemfikir Eski ABD temsilcisinden çarpıcı Bitcoin ve kripto para yorumu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır