Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dikkat! Huobi, 32 Listelenmiş Koin Projesini Düşük Hacim Yüzünden Uyardı – Platformdan Çıkartılabilirler!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dikkat! Huobi, 32 Listelenmiş Koin Projesini Düşük Hacim Yüzünden Uyardı – Platformdan Çıkartılabilirler!
Dikkat! Huobi, 32 Listelenmiş Koin Projesini Düşük Hacim Yüzünden Uyardı – Platformdan Çıkartılabilirler!Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan ve ticari hacme göre ikinci sırada yer alan Huobi, platform üzerinde listelenmiş 32 adet kripto para birimi projesini uyardı.

Söz konusu projelere ‘ST’ ikazı yapan Huobi, kendi kurallarına göre bu uyarıyı token piyasaya süren firmanın üst üste iki kere  çeyrek veya yarım aylık raporunu zamanında yetiştirememesi durumunda da alabileceğini belirtti. Borsa bunun yanı sıra herhangi bir kripto para biriminin ortalama ticari hacminin 15 birbirini izleyen gün boyunca 50.000 doları aşamaması veya borsanın herhangi bir kuralını ihlal etmesi durumunda da, projeye ‘ST’ etiketi koyulduğunu ifade etti.

32 adet kripto para biriminin yeterli hacme sahip olmamasından dolayı ‘ST’ uyarısı ile karşı karşıya kaldığını belirten kripto para borsası 26 Aralık tarihinde bunları tekrardan izleyeceğini ve gerekli şartların o zaman da karşılanmaması durumunda, token’lerin trading paritelerinin iptal edilebileceğini belirtti.

Bu sebeple eğer APPC, BCV, BFT, DAT, DGD, EKO, ENG, EVX, GAS, IDT, IIC, LUN, MDS, MT, MTL, MTN, MTX, OST, PRO, QSP, QUN, RCN, RDN, RTE, SALT, STK, TNT, UTK, WPR, XMX, ZJLT, ve ZLA kripto para birimlerinden herhangi birisi sizin de portföyünüzde bulunuyorsa, bunlara karşı dikkatli olmakta fayda var.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Huobi’den liste dışı edilmek, kesinlikle hiçbir kripto para projesinin isteyeceği bir şey değildir ve bu hacimde ciddi bir düşüş yaratabilir.

Dikkat! Huobi, 32 Listelenmiş Koin Projesini Düşük Hacim Yüzünden Uyardı – Platformdan Çıkartılabilirler! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dikkat! Huobi, 32 Listelenmiş Koin Projesini Düşük Hacim Yüzünden Uyardı – Platformdan Çıkartılabilirler! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tron Foundation, Bağışları Takip İçin Blockchain’e Geçiş Yapan ALS Derneği İle Ortaklık İmzaladı! Bitcoin 5% artışla 5.519,3 seviyesinin üzerine çıktı Antalya’daki Emlak Ofisi Kripto Para ile Gayrimenkul Satıyor Günün üçlü arbitraj firsatı 7 Kasım 2018! ”Bitcoin fiyatı hash hızını takip etmiyor. Ama bu ‘ölüm sarmalına’ neden olmayacak.” Trilyon Dolarlık Yatırım Şirketi Bitcoin İçin Tarih Verdi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır