Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

deVere Group CEO’su: Ripple Yıl Sonunda 1 Dolar Olacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » deVere Group CEO’su: Ripple Yıl Sonunda 1 Dolar Olacak
deVere Group CEO’su: Ripple Yıl Sonunda 1 Dolar OlacakdeVere Group’ta CEO’luk görevini üstlenen Nigel Green, yaptığı açıklamada Ripple ve onun kripto para birimi XRP’ye övgüler yağdırırken, XRP’nin yıl sonunda 1 dolar olmasını beklediğini belirtti.

Green, Ripple’ın kripto para sektöründe şu anda parlayan bir yıldız olduğunu ifade ederken, Ripple’ın ortaya koyduğu ürünlerin sektörün birçok paydaşı tarafından ilgiyle takip edildiğini belirtti. Başarılı yönetici ayrıca şirketin her geçen gün daha fazla firma ve kurum ile çalışmaya başladığını ve de bu durumun da olumlu bir gösterge olduğunu belirterek şunları söyledi:

”Kripto paralar kesinlikle geleceğin para birimi. Bunda hiçbir sıkıntı yok. XRP de bu noktada en geniş kullanım alanına sahip ve en faydalı kripto paralardan birisi. XRP kullanım alanı olarak kendini geliştirmeye devam edecektir. Bunun da fiyata olumlu etki yapacağını düşünüyorum. XRP kullanımı arttıkça ve ürünün değeri bilinmeye başladıkça bu fiyat artacaktır. Yıl sonu hedefim ise XRP için 1 dolar.”

Gerçekten de Ripple şirket olarak son dönemde ortaya koyduğu ürünlerin adaptasyonu konusunda oldukça başarılı bir dönem geçiriyor. Birçok banka ve finansal kurum Ripple’ın sunduğu çözümler ile hem maaliyetleri düşürürken, hem de eskiden daha uzun süren işleri şimdi çok daha kısa sürelerde yaparak zamandan da tasarruf ediyor.

Tüm bu gelişmeler, XRP fiyatına da olumlu yansımış durumda. Son olarak bir kez daha Ethereum’u geçerek market hacmine göre yapılan sıralamada 2. basamağa oturan XRP için gelecek, birçok otoriteye göre oldukça parlak.

deVere Group CEO’su: Ripple Yıl Sonunda 1 Dolar Olacak isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

deVere Group CEO’su: Ripple Yıl Sonunda 1 Dolar Olacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Londra’da Açılan Bu Barın Müşterileri Bitcoin ile Ödeme Yapabilecekler Son 5 yılda kripto sektöründeki ilk 10 kripto para çok değişti! İşte liste: Ünlü analist: ”Bitcoin ayısı öldü! BTC 100 bin dolara ulaşacak.” Ethereum 2% artışla 311,71 seviyesinin üzerine çıktı Bir Bitcoin Yardım Projesi Venezuela Vatandaşlarına 1 Milyon Dolar Toplamayı Hedefliyor! Ünlü şirketten inanılmaz Bitcoin ve altcoin tahmini: 100 bin dolar geliyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır