Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dash CEO’su: Gelecekte, Merkez Bankalarının Üreteceği Kripto Paraları Göreceğiz

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dash CEO’su: Gelecekte, Merkez Bankalarının Üreteceği Kripto Paraları Göreceğiz
Dash CEO’su: Gelecekte, Merkez Bankalarının Üreteceği Kripto Paraları GöreceğizDash Core Group’un CEO’su Ryan Taylor, Coin Telegraph’a verdiği röportajda önemli açıklamalarda bulundu. Taylor, merkez bankası destekli kripto paraların bu sektörün gideceği nihai yön olacağını ifade ederken; bu durumun merkez bankalarının da işine geleceğini belirtti.

Taylor, merkez bankalarının er ya da geç bu işe adım atacağına inandığını belirtirken, bunun hangi formda olacağı konusunda ise şüpheleri bulunduğunu ve piyasaların buna nasıl tepki vereceğini kestiremediğini ifade etti. Taylor, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Bence merkez bankaları er ya da geç kendi kripto paralarını üretecek. Bu kaçınılmaz bir son. Bunun olacağını ön görmekle birlikte, bu durumun inovasyona büyük katkı yapacağını ise düşünmüyorum. Böylesi bir ortamda büyük inovasyonların çıkmasını beklemek pek de doğru olmaz.”

Taylor aynı zamanda hükümetlerin dünya çapında kripto paraları regüle etmeye yavaş yavaş başlayacaklarını ifade ederken, Malta ve Cebelitarık gibi küçük ölçekteki ülkelerin fazla risk barındırmaması sebebiyle, daha rahat hareket ettiğini ifade etti.

Aynı zamanda Venezuela’nın resmi kripto para birimi olan Petro’nun Dash’in bir kopyası olduğu yönündeki yorumlara da yanıt veren Taylor, şunları söyledi:

”Bence bunda bir sorun yok. Buna şaşırdığımı söyleyemem. Zaten açık kaynak kodundan bahsediyoruz. Bunun çalınması gibi bir durum zaten olamaz çünkü kod herkese açık. Ancak elbette Petro’yu oluşturan yetkililerinin, bizim özelliklerimizi barındırdığı da çok net bir şekilde görülüyor.”

Dash CEO’su: Gelecekte, Merkez Bankalarının Üreteceği Kripto Paraları Göreceğiz isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dash CEO’su: Gelecekte, Merkez Bankalarının Üreteceği Kripto Paraları Göreceğiz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Nasdaq Duyurdu: Kripto Para Piyasasına Odaklı İki Yeni Endeks Daha Sunulacak! Bitcoin Düşüş Yaşasa da 4 Bin Doların Üstünde Kalmaya Devam Ediyor Coinbase Kripto Para Borsasını, XRP’yi Listelemekten Alıkoyan Sebep Ne? Bitcoin’in günlük işlemlerindeki rekor artış 2019 için ne vaat ediyor? Bitcoin’de çöküşü bilen analistten dudak uçuklatan Ripple (XRP) tahmini Büyük Buffett Yemeğine Bir Davetli Daha

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır