Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

CryptoOracle: Düzenleyiciler Bitcoin’in önünü açabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » CryptoOracle: Düzenleyiciler Bitcoin’in önünü açabilir
CryptoOracle: Düzenleyiciler Bitcoin’in önünü açabilir

© Reuters.  © Reuters.

Düzenleyiciler Bitcoin’in önünü açabilir mi? Yalnızca 6000$ değil, 5000$ bariyerini de kıran Bitcoin’in performansı bu sıralar çok gürültü çıkardı. CryptoOracle’dan Lou Kerner kripto topluluğunun market senaryolarını ve marketin ne yönde seyredebileceğini bildiği konusunda emin olunmasını istiyor.

Kerner Bitcoin’in daha önce defalarca yörünge değiştirdiğini ve şu andaki atmosferin daha önce gördüğü bir şey olduğunu söyledi. Kripto marketin ölümü konusunda sorulan bir soruya ise spektrumun bir parçası olan ICO’ların 2018 başından beri düşüşte olduğunu söyleyerek cevap verdi.

Kerner ayrıca kamuya yatırımın kripto marketi ileriye taşıyacağını söyleyerek hava yollarındaki ‘frekuent flyer programını’ örnek verdi.

Kerner Bitcoin ve kripto paralar için ortaya konan pek çok düzenleyici karara da değindi. Sözleri şöyle:

“Düzenleyici otoriteler kripto para için kırmızı bant mı yoksa kırmızı halı mı açacaklarına karar vermeliler. Çin ve Google (NASDAQ:GOOGL) örneğini ele alalım. Çin’de yasaklanması Google’ın süper güç olmasını engelleyemedi. Eğer düzenlemeler kaldırılmış olsaydı kesinlikle daha büyük olacaktı.”

Lou Kerner ayrıca Bitcoin’in geleceği hakkında da yorum yaparak kripto paranın ilerlemesine devam edeceği konusunda kullanıcılara güvence verdi. Konuşmasına, Amara kanunlarını Bitcoin üzerine uygulayarak devam etti. Amara kanunu şöyle diyor:

“Teknolojik değişikliklerin etkisi kısa dönemde abartılır, uzun dönemde ise küçümsenir.”

Bunun dışında Bitcoin’in yükselişi ve düşüşü hakkında karşılaştırma yaparak şunları söyledi:

“Kripto gibi emtialar yükselir ve düşer. Mesela %95 kayıp yaşayan Amazon’un şu an nerede olduğuna bir bakın. Fiyatlar düşebilir. Bizim dikkat etmemiz gereken, uzun dönemde ne getireceği.”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

CryptoOracle: Düzenleyiciler Bitcoin’in önünü açabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kendi kurduğu borsadan Bitcoin çalan kişi tutuklandı Ünlü Hackerlar 11 Eylül Gizemleriyle Bitcoin Toplamaya Devam Ediyor Ripple neden mi yükseliyor? 8 Bitcoin borsasında API’ler aktive edildi Binance CEO’su Bitcoin Fiyatı Hakkında Konuştu ABD: İran’ın Ulusal Dijital Parasına Yaptırım Uygulayalım Ripple’ın XRP tokeni ilk kez bir ABD Hükümet belgesinde yer aldı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır