Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

CryptoBonusMiles Nedir? Aeron ARN Fiyatını Yüzde 72 Artıran Haber

Ana Sayfa » GÜNCEL » CryptoBonusMiles Nedir? Aeron ARN Fiyatını Yüzde 72 Artıran Haber
CryptoBonusMiles Nedir? Aeron ARN Fiyatını Yüzde 72 Artıran Haber

© Reuters.  © Reuters.

CryptoBonusMiles nedir? Toplam piyasa büyüklüğünün 220 milyar dolardan 217 milyar dolara düştüğü gün, Aeron (ARN) fiyatı nasıl yüzde 72 Arttı? İşte Aeron (ARN) fiyat artışının arkasındaki gelişme: CryptoBonusMiles

Aeron Fiyatında Ani YükselişAeron son 24 saat içinde kışkırtıcı bir hamle gerçekleştirdi. En büyük 20 coin içinden Monero ve Tether haricindekilerin tamamının değer kaybettiği bir günde fiyatını %70 artırmayı başardı. Aeron ARN’de neler oluyor?

Aeron coinmarketcap listesinde ilk 100 içerisinde olan kripto paralardan biri değil. Gün içinde %72 yükseldikten sonraki hali bile 313’lük koltuğu olan mütevazi bir kripto para. Lakin ARN’yi yabana atmayın. Kendisi gelecek vadededen coinlerden birisi.

Aeron (ARN) Coin Nedir? ARN Coin’e Yatırım Yapılır mı?

Aeron (ARN) büyük kripto borsalarında listelenmesinin birinci sene-i devriyesine müteakip kendisini yoğun bir çalışma disiplini içinde buldu. Geliştirici ekip şu anda küresel havacılık sicilini merkeziyetsiz kayıt sistemi ile daha da geliştirilmesi için çalışıyor. Bu amaçla ekip CryptoBonusMiles’ı (CBM) duyurdu.

CryptoBonusMiles Nedir?2018 yılı blockchain tabanlı start-up firmaları ve genel manada tüm piyasa için son derece sarsıcı bir yıl oldu. Aeron ise bu zaman zarfında önceden ilan ettiği vakitlerde vadettiği geliştirmeleri bir bir hayata geçirdi. Lakin yeterince yatırımcıya ulaşabildiği söylenemez. Çünkü son bir yılda proje kapsamı havacılık alanında profesyonel iş yapanlar ve genel havacılık meraklıları ile sınırlıydı. Tâ ki CryptoBonusMiles’a kadar.

Aeron bu hamleyle kapılarını uçuş yapan herkese açmış oldu. CryptoBonusMiles aslında bu yılın sonunda dağıtılacak bir evrensel bonus mil toplama (sadakat) platformu. Dileyen herkes kripto ödülleri kazanabilir ve büyük havayolu sadakat programlarına katılım sağlayabilir.

Proje, standart havayolu sadakat programlarına CBM ödül puanları ekleyerek, daha da fazla seyahat etmeyi sağlıyor. CryptoBonusMiles programı Aeron’un üretmiş olduğu blockchain tabanlı çözüm sistemini uçuş yapan tüm bireylere genişletmiş oluyor. CBM programı ARN tokeni ile bağlantılı olduğu için cüzdanında ARN tokeni bulunduranlar ilaveten ödüllendirilecekler. CBM yol haritasının yakında yayınlanması bekleniyor. Çalışan tam sürümün ise kış gelmeden aktive edileceği bilgisine yer veriliyor.

Mevcut Havayolu Mil Programlarında Yanlış Olan Ne?Havayollarını sıklıkla kullanan bir vatandaş iseniz muhtemelen birkaç havayolu şirketi sizi mil programlarına dahil etmiştir. Her birinin ayrı ayrı kartı, kullanıcı adı ve şifresi, her bir programın ayrı kullanım koşulları vb detaylarda boğulursunuz.

Çok seyehat edenler bu bilgi kirliliğinde kaybolur ve firmaların kendilerine önerdikleri en cazip fırsatları çoğu zaman fark etmezler bile. Aeron, tasarladığı CBM programı ile bu karmaşayı sonlandırmayı planlıyor. CBM kısaca blockchain tabanlı bir mil biriktirme programıdır diyebiliriz.

Aeron CryptoBonusMiles ile Ne Elde Edecek?Aeron yayınlayacakları bir uygulama vasıtasıyla tüm mil (sadakat) kartlarınızı tek bir yerde toplamış olacak. Muhtemelen bu sayede yeni mil programları keşfedecek, daha cazip teklifleri değerlendirecek, mil bakiyenizi daha efektif olarak kontrol altında tutacaksınız.

Bonus milleriniz falanca havayol ile falanca tarihler arasında uçmadığınız için yandı değil mi? Ne kadar da tanıdık bir senaryo. CryptoBonusMiles sayesinde bu ve benzeri durumların yaşanmasına imkan yok. Bu uygulama millerinizi harcamak için en değerli teklifleri gözünüzün önüne serecek. Sizin için uçuş ve konaklama hizmetlerindeki indirimleri araştıracak ve son kullanım tarihi yaklaşan miller konusunda sizi uyaracak.

Hasılı; işiniz gereği çokça uçuş yapan biriyseniz Aeron ve CBM tam size göre

Not: Yazı Yatırım Tavsiyesi İçermez.

ARN 24 saat içinde fiyatını 0.55 centten CBM’nin duyurulması ile 0.95 cente kadar çıkardı. Yazı yayına hazırlanırken kâr satışları neticesinde fiyatlar 0.88’e cente kadar gerilemişti. 0.95 cente çıktığında artış miktarı maksimum %72 seviyesini gördü. Yazı yayına hazırlandığında bu oran %58 civarındaydı.

Bu yazımızda kısaca CryptoBonusMiles nedir? sorusu üzerinde durmaya çalıştık. CryptoBonusMiles ve Aeron Hakkında Daha Fazlası için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

CryptoBonusMiles Nedir? Aeron ARN Fiyatını Yüzde 72 Artıran Haber - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bu 2 borsa kripto kullancılarını aldatmıyor İtalya hükümeti politikaları Bitcoin fiyatlarını uçurabilir HSBC Yetkilisi: Blockchain, Bankalar Arası Anlaşmalara ”Büyük Zorluk” Çıkartıyor Bitcoin’in fiyatı, Kraken’de 75 dolara düştü Gizemli Bitcoin Balinasından Rekor Transfer Binance CEO’sundan İlginç Açıklama: Tüm Paramı Sattım!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır